„oszuści-miłość-online” – opowieść, która otwiera oczy

 30.01.2024 |  

Internetowe oszustwa

W świecie, w którym Internet stanowi integralną część naszego życia, ciężko odróżnić prawdę od kłamstwa. Bez względu na to, czy przeglądamy media społecznościowe, czy też szukamy partnera na portalach randkowych, ryzyko natrafienia na oszusta zawsze istnieje. Najnowsza książka Ewy Bieleckiej pt. oszuści-miłość-online opowiada różne historie, które choć są do siebie podobne, niosą ze sobą nowe lekcje na przyszłość. Mimo że bohaterkami książki są wyłącznie kobiety, podobny los spotkać może każdego, kto jest zwyczajnie samotny, potrzebuje oderwania od codzienności lub przeżywa utratę kogoś bliskiego.

Historie prawdziwe i uniwersalne

Ewa Bielecka prezentuje sytuacje różnych kobiet, ukazując jak łatwo można paść ofiarą oszustwa w wirtualnym świecie. Każda z wymienionych kobiet, w różnym wieku, na różnych etapach w życiu, została oszukana. Tylko dlatego, że odważyła się na nowo uwierzyć w miłość.

Autorka już we wstępie przestrzega, by nigdy nie ufać w pełni nowopoznanym osobom z Internetu, zwłaszcza tym, które po krótkim czasie znajomości oczekują wpłacenia na ich konto dużej sumy pieniędzy. Książka Ewy Bieleckiej jest więc nie tylko opowieścią o stratach i zawodach, lecz także drogowskazem dla tych, którzy pragną uniknąć podobnego losu. Serdecznie zachęcamy do wizyty w naszej księgarni internetowej i zapoznania się z tą pozycją! Książkę można przeczytać zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej w formacie PDF, EPUB oraz MOBI.

oszuści-miłość-online

Zbiór historii przytaczanych ku przestrodze. To opowieści o miłości, które kończą się gorzkim rozczarowaniem, ale płynie z nich cenna lekcja, by nigdy nie ufać do końca temu, co widzimy i czytamy w internecie.

Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa