„Spadające gwiazdy” – perspektywa dorosłości oczami poetki

 14.02.2024 |  

Jeśli trzymasz w rękach tę książkę, to wiedz,
że jedno z moich największych marzeń już się spełniło.

od autorki

Czasem do sięgnięcia po książkę wystarczy jedno słowo, jedno polecenie, jedna reklama. W tym przypadku zachętę stanowi każde zdanie, każdy utwór. Dorota Pisarek stworzyła tomik poezji, którego nie da się odłożyć. Można jedynie czytać, a po zakończeniu lektury na długo pozostanie w pamięci.

Kartka z dziennika doświadczeń

Spadające gwiazdy to nie tylko zbiór wierszy. To przede wszystkim zapis przeżyć autorki, które na przestrzeni różnych etapów życia przybrały formę słów, rymów i metafor. Każdy utwór to inna historia, zupełnie jak otwarta księga. Teraz ty, czytelniku, możesz zagłębić się w nią i odkryć jej tajemnice. W tomiku Dorota Pisarek dzieli się osobistymi rozterkami i emocjami, które towarzyszyły jej w życiu codziennym. tworząc z nich dzieła sztuki, które mogą być źródłem inspiracji, pocieszenia lub refleksji dla każdego z nas. Bez względu na to, kim jesteś, jakie masz zainteresowania czy w jakiej sytuacji życiowej aktualnie się znajdujesz, wiersze tej młodej poetki znajdą drogę do Twojego serca.

Sądzimy, że Spadające gwiazdy wzruszą wszystkich miłośników poezji, ale i tych, którzy dopiero odkrywają jej uroki. Zachęcamy zatem do sięgnięcia po ten niezwykły tomik w formie papierowej lub elektronicznej. Oba warianty dostępne są w naszej księgarni internetowej.

Spadające gwiazdy

Zbiór wierszy dorastających wraz z ich autorką. Adresowane do każdego niezależnie od tego, kim się jest i co się robi.

Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa