„Na własne oczy. Notatki z podróży”, czyli wszystko jest możliwe, jeśli się odważysz!

 25.01.2024 |  

Czy jesteś jedną z tych osób, które marzą o podróżach dokoła świata, lecz zawsze wydawało Ci się to poza Twoimi możliwościami? Pozwól, że przedstawimy Ci naszą nową książkę podróżniczą, która udowodni, że to nieprawda! Na własne oczy. Notatki z podróży powstały spod pióra niezwykłej kobiety, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. To opowieść o realizowaniu marzeń oraz przedstawienie innych pomysłów na życie niż emerytura w domowym zaciszu.

Podróże na emeryturze

Aleksandra Smyk ze szczegółami opisuje swoje przygody w dalekiej Azji i Afryce, które odbyła podczas zasłużonej emerytury. Przebyła m.in. Tajlandię, Kambodżę, Malezję oraz Kenię i przywiozła stamtąd ogrom wspomnień i doświadczeń, którymi dzieli się z czytelnikami na swoim blogu Azja na własne oczy. Jej dziennik to nie tylko opisy zwiedzania okolicznych plaż i miast, to także przewodnik po mniej znanych częściach Azji oraz poradnik, jak zorganizować podobną wycieczkę. A przede wszystkim, to książka przeznaczona dla każdego, niezależnie od wieku!

Wycinki z albumu

Na własne oczy. Notatki z podróży są w dodatku wzbogacone o wiele osobistych fotografii autorki, umieszczonych na wysokiej jakości papierze kredowym. Zdjęcia powstawały od pierwszego pobytu Aleksandry Smyk w Tajlandii w roku 2016, aż do jej wizyty w Kenii w roku 2023. Z pewnych źródeł wiemy, że Pani Aleksandra obecnie znów zwiedza świat i nie ogląda się za siebie!

Serdecznie zapraszamy do naszej księgarni internetowej i zachęcamy do zapoznania się z książką Na własne oczy, dostępną zarówno w wersji papierowej, jak i elektronicznej.

Na własne oczy. Notatki z podróży

Dziennik podróży, będący także przewodnikiem zawierającym wskazówki, jak poruszać się wśród innych kultur. To wspomnienia z cudownych miejsc i opowieść o znalezieniu w dalekim świecie drugiego domu.

Zapisz się do naszego newslettera

Nowości

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa