Podróż do pełni życia – czyli jak znaleźć najlepszą wersję siebie?

 02.02.2023 |  

Towarzyszy Ci czasem uczucie totalnego bezsensu życia i braku celowość w drodze, którą podążasz? A może myślisz, że bagaż doświadczeń, który nosisz ze sobą każdego dnia, nie pozwala Ci wyrwać się z kręgu niewłaściwych decyzji i toksycznych relacji? Takie samo poczucie miała autorka książki Podróż do pełni życia Ewelina Zabłocka.

Jak diametralnie zmienić swoje podejście do życia?

Autorka poradnika udowadnia, że wszystko, co wydaje nam się nieosiągalne, tak naprawdę jest na wyciągnięcie ręki. Warto jednak wiedzieć, od czego zacząć i co faktycznie wpływa na nasze podejście do życia, witalność ciała, sferę uczuciową, a nawet sposób żywienia. Książka Podróż do pełni życia to pewnego rodzaju pamiętnik, w którym zawarte są prawdziwe wspomnienia, ale także porady człowieka, który przeszedł naprawdę wiele.

Czy mamy wpływ na swoje losy?

Ewelina Zabłocka była niegdyś zagubioną nastolatką, która nie stroniła od używek. W domu też nie miała sielanki, w końcu ciężko jest dzieciom, które nie mają pełnej rodziny, a co za tym idzie, prawidłowych wzorców związku. Autorka nie ukrywa, że wpłynęło to nie tylko na jej niewłaściwe wybory i brak poczucia swojego miejsca na ziemi, ale również na dobór partnerów. Przyszedł jednak czas, w którym wzięła los w swoje ręce i skręciła w nieznaną drogę, w którą i Ty możesz się udać!

Dobre nawyki to podstawa!

Po przeczytaniu książki Podróż do pełni życia dowiesz się:

  • Czym jest joga w codziennym życiu?
  • Jak ayurveda pomaga w znalezieniu równowagi w zdrowiu fizycznym, emocjonalnym i mentalnym?
  • Jak to jest, gdy nie masz stałego adresu i cały świat jest Twoim miejscem zamieszkania?
  • Jak budować wartościowe związki?
  • Jak pracować, robiąc to, co kochasz i w co wierzysz całym sercem?

Zatem jeśli błądzisz po omacku, weź w dłonie dzieło Eweliny Zabłockiej, a zrozumiesz, że nieważny jest cel, a droga, którą musisz pokonać…