Poznaj życie Polaka na emigracji: „Wspomnienia 1973-2010”

 29.10.2020 |  

Poznaj opowieść o człowieku podążającym za marzeniami!

Dowiedz się, jak wyglądało życie w Polsce i w USA w latach 1973-2010.

Emigracja to bardzo trudny krok dla osób, które się na nią zdecydowały.  Życie poza granicami własnego państwa, utożsamianie się zarówno ze swoją ojczyzną, jak i miejscem, w którym się mieszka, wiąże się z wieloma komplikacjami. Trudności wynikające z uczenia się nowego języka, poszukiwania własnej tożsamości i próby odnalezienia się w obcym kraju nieustannie się mnożą, a mimo to ludzie wciąż podejmują to ryzyko i decydują się na emigrację. Te i wiele innych kwestii zostały poruszone we wzruszającej książce Wspomnienia 1973-2010. Peter Luk snuje opowieść o życiu i przemianach zachodzących w Polsce i Stanach Zjednoczonych na przestrzeni lat. Główny bohater powieści opuszcza Polskę tuż przed upadkiem systemu komunistycznego i postanawia szukać szczęścia i spełnienia w Nowym Jorku.

W tej książce autor opowiada o podążaniu za marzeniami, stracie i trudnych doświadczeniach, z którymi muszą borykać się emigranci. Jest to historia o poszukiwaniu lepszego życia w nowym miejscu na świecie. Książka ta w dużej mierze oparta jest na biografii autora, dlatego opisane w niej problemy są zgodne z faktycznymi doświadczeniami emigrantów.

Jest to pozycja dla osób, które interesują się kwestią emigracji lub przemianami zachodzącymi w Polsce i USA na przestrzeni lat!


Zapisz się do naszego newslettera

Nowości

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa