Sorus na Kiermaszu Poznańskich Wydawców

 27.04.2016 |  

Biblioteka Raczyńskich przygotowała specjalną atrakcję na tegoroczną majówkę dla wszystkich Poznaniaków i nie tylko. Od piątku 30.04 do poniedziałku 2.05, na Placu Wolności, przed głównym gmachem biblioteki będzie odbywał się Kiermasz Poznańskich Wydawców. Przez trzy dni będziecie mogli nas odwiedzić i nabyć nasze książki w specjalnych cenach.

W trakcie trwania imprezy w gmachu biblioteki będą odbywały się prezentacje i spotkania z autorami. Także my przygotowaliśmy dla Was dwa wystąpienia w niedzielę 1.05:

  • 1242 listy do żony. Przedwojenna podróż Kazimierza Nowaka przez Czarny Ląd. Biblioteka Raczyńskich, Sala 1, godz.14.00
    Poznaj bliżej postać kultowego podróżnika i inne spojrzenie na jego samotną wyprawę na koniec świata. Dowiedz się o tym, jak wielkim wyrzeczeniem było pięć lat rozłąki z rodziną i ile sił może przysporzyć miłość, nawet wówczas, gdy dzielą od niej tysiące kilometrów. Czas poznać uczucia, rozterki i troski nieustraszonego podróżnika. Wstęp wolny.
    Na spotkanie zaprasza Wydawnictwo Sorus.
  • Wydaj tak jak chcesz! Od napisania książki do półki księgarskiej. Biblioteka Raczyńskich, Sala 1, godz. 16.00
    Chciałbyś napisać książkę? Skończyłeś tekst i szukasz wydawcy? A może po prostu ciekawi Cię, jak wygląda proces wydawniczy? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek z powyższych pytań, powinieneś wziąć udział w naszych warsztatach na temat wydania własnej książki! Dowiesz się, jak napisać dobrą książkę, czym tak naprawdę zajmuje się redaktor, na co uważać przy podpisywaniu umowy z wydawcą i innych praktycznych informacji. Wstęp wolny.

Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa