Sorus na Targach Książki w Krakowie

 15.09.2015 |  

Już za pięć tygodni będziemy mogli spotkać się z Wami podczas Targów Książki w Krakowie! Ta wyjątkowa impreza, od lat skupiająca miłośników literatury, odbędzie się już po raz 19. w weekend od 22 do 25 października. Zapraszamy Was do stoiska naszego wydawnictwa (Hala “Wisła”, C75), by poznać się, porozmawiać o książkach oraz posłuchać historii nieprzeciętnych Autorów, którzy publikują u nas swoje utwory. Poznajcie nasz harmonogram!

 

okladki targi wpisPiątek, 22 października

13.00 – Kochana Maryś! Listy z Afryki. Tom II Kongo Belgijskie – Ruanda – Urundi – Rodezja – Związek Afryki Południowej autorstwa Kazimierza Nowaka, premierowe spotkanie z redaktorem książki Dominikiem Szmajdą.

Jeżeli jesteście miłośnikami Kazimierza Nowaka, nie może Was zabraknąć. Będzie można kupić drugą część listów do żony, pisanych przez podróżnika w trakcie drugiego etapu jego wędrówki przez Afrykę po wyjątkowej cenie!

15.00 – Spotkanie z Martą Gierlińską, autorką książki UP marketing. Zbuduj strategię i wprowadź firmę na wyższy poziom – będzie Wam dostarczona solidna dawka motywacji!

Zapraszamy wszystkich fanów rozwoju personalnego, jak i rozwoju firm, a także zainteresowanych marketingiem. Dołączajcie do wydarzenia na Facebooku! 

17.00 – Piotr Tomza, współautor książki Siłami natury, czyli bez silnika przez Amerykę Południową.

O fascynującej przygodzie Michała Kozoka będzie można porozmawiać z Piotrem Tomzą jako współautorem jednej z książek naszej serii Na Szlaku. Podróżnik jest również twórcą książek Afryka Nowaka, czyli rowerem i pieszo po śladach sztafetą oraz Pokolenie kolosów. Dajcie znać na Facebooku, czy możemy liczyć na Waszą obecność!

Sobota, 24 października

11.00 – 16.00 – Bożena Lüttge, autorka książki Świat ma zapach przypraw. Indie

13.00 – Kazimierz Ludwiński, autor książki Wyspa Szczęśliwych Dzieci, opowie o swoich wojażach na pokładzie własnoręcznie skonstruowanego katamaranu.

15.00 – Kochana Maryś! Listy z Afryki. Tom II Kongo Belgijskie – Ruanda – Urundi – Rodezja – Związek Afryki Południowej autorstwa Kazimierza Nowaka, spotkanie z redaktorem książki Dominikiem Szmajdą.

16.00 – Łukasz Supergan, autor książki Pustka wielkich cisz. Pamiętajcie o dołączeniu do wydarzenia na Facebooku!

17.00 – Emilia Teofila Nowak, autorka książki Piromani.

Niedziela, 25 października

11.00 – Odwiedzi nas Paweł Kowalczyk, autor książki Czerwone drogi Auroville. Świat tamilskich wiosek.

13.00 – Dominik Szmajda, tym razem w roli autora książki Rower góral i na Ural.

14.00 – Ponowne spotkanie Łukaszem Superganem, autor książki Pustka wielkich cisz.

 

Znajdziecie nas tutaj:

Untitled design (4)

ZAPRASZAMY!

Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa