Udany początek naszych internetowych spotkań podróżniczych online

 27.01.2016 |  

Wczoraj odbyła się druga część internetowej prezentacji na żywo Dominika Szmajdy, który opowiadał o swojej ostatniej wyprawie do lasów równikowych Konga. Została ona zrealizowana w ramach projektu interaktywnych spotkań z podróżnikami w sieci organizowanego przez nasze wydawnictwo. Przez dwa wieczory obcowaliśmy z afrykańską przyrodą i poznawaliśmy jej niezwykłych mieszkańców.

Komentarze i opinie kopiaCieszymy się, że mimo problemów podczas pierwszej części spędziliście te kilka godzin w naszym towarzystwie. Bardzo nam miło, że nasza inicjatywa spotkała się z ciepłym odbiorem i licznym zainteresowaniem. Wasza aktywność podczas spotkania, mnogość komentarzy i pytań do podróżnika pozytywnie nas zaskoczyła. Dzięki transmisji na żywo właśnie na interakcję z gościem liczyliśmy najbardziej.

Dla wszystkich, którzy wczoraj nie mogli dowiedzieć się jak smakuje żaba, czy ile waży kosz manioku jeszcze przez dobę poniższe nagranie pozostanie aktywne na naszym kanale.

Jednocześnie po raz kolejny apelujemy o pomoc w rozwijaniu naszego projektu. Opowiedzcie o nas swoim znajomym, udostępnijcie naszą stronę i nagranie na kanale. Bez was nie będziemy mogli rozwijać naszych internetowych spotkań, a plany mamy ambitne 🙂 Jeśli chcecie otrzymywać informacje o kolejnych prezentacjach z podróżnikami możecie zapisać się do naszego newslettera poniżej.

Co Cię interesuje?

Zapisz się do naszego newslettera

Nowości

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa