Usługi wydawnicze i poligraficzne

Oferujemy wysokiej jakości usługi, rozwiązując również nietypowe problemy. Podchodzimy do zleceń w sposób elastyczny, proponując często alternatywne rozwiązania – często tańsze i korzystniejsze jakościowo.

Realizacje usług traktujemy kompleksowo, wykorzystując nasze doświadczenie wydawnicze. Dlatego zwracamy uwagę na jakość tekstu, niezależnie czy to jest książka, czy też tylko ulotka, folder albo inny druk. Jako jedna z nielicznych drukarni czytamy i poprawiamy ewentualne błędy merytoryczne, językowe, interpunkcyjne i literówki. Dzięki temu Twoje druki będą bezbłędne.

Łączymy różne formy druku, zarówno druk cyfrowy, jak i offsetowy. Wybieramy rozwiązanie optymalne, korzystne pod względem czasowym i cenowym.

Na kompleksowe przygotowanie książki do druku składają się takie czynności jak:

  • redakcja,
  • skład komputerowy,
  • opracowanie graficzne,
  • druk cyfrowy lub offsetowy (w zależności od nakładu),
  • oprawa.

Jako autor otrzymujesz gotowe egzemplarze. Możliwa jest też dystrybucja i promocja książki przez wydawnictwo.

Opisz poniżej swoje potrzeby, a prześlemy Ci odpowiedź z propozycją rozwiązań:


Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem książek do druku, zaczynając od redakcji, przez skład komputerowy i opracowanie graficzne. Książki drukujemy w każdym nakładzie, dobierając najbardziej opłacalną dla danej pozycji technikę druku. Wydrukowane książki oprawiamy i oddajemy autorowi gotowe egzemplarze. Pomagamy również w dystrybucji i promocji książki.