Warszawskie Targi Książki z Łukaszem Superganem!

 07.05.2015 |  

O swoich nieprzeciętnych, często wysoce ekstremalnych wędrówkach, opowie Łukasz Supergan. Wyróżniony dwukrotnie przez Kapitułę gdyńskich “Kolosów” podróżnik pojawi się przy stanowisku naszego wydawnictwa dwukrotnie! Spotkać będzie się można z nim już w piątek, 15 maja o godzinie 14.00 oraz w sobotę, 16 maja o godzinie 13.00. Gorąco zapraszamy do stoiska 162, sektor V!

bio11

 

Łukasz Supergan to człowiek, który sam o sobie mówi, że jest tym, który stara się spełniać swoje marzenia, nie dbając o to, czy pasuje do jakiejkolwiek definicji. Swoje piesze podróże rozpoczął 25 lat temu. Przełmową wędrówką było przejście Łukiem Karpat, czyli pokonanie dystansu 2200 kilometrów w trakcie 93 dni. Właśnie o tym traktuje jego pierwsza książka, której premiera odbyła się na tegorocznych Kolosach i od tego czasu cieszy się niezmierną popularnością. “Pustka wielkich cisz” opowiada o tej pionierskiej, pierwszej w historii samotnej przeprawie po terytoriach Rumunii, Ukrainy, Polski, Czech i Słowacji pasmem górskim. Zawiera mnóstwo refleksji autora, jest szczera, a przede wszystkim świetnie napisana i wzbogacona zdjęciami, które pozwolą jeszcze bardziej wczuć się w karpacki klimat. To opowieść o wizji, zrealizowanej za sprawą uporu i determinacji, pisze sam Supergan, co jest chyba najlepszym podsumowaniem oraz rekomendacją dla tej pozycji książkowej.

pustka przód

Podróżnik na swoim koncie ma wiele innych osiągnięć, m. in. zdobycie trzynastu czterotysięczników w Alpach w ciągu zaledwie dwudziestu ośmiu dni, dwuletnią włóczęgę po dwudziestu czterech państwach Europy oraz Azji lub choćby samotne przejście przez góry Zagros, pasma rozpościerającego się przez zachodnią część Iranu.

W oczekiwaniu na spotkanie z Łukaszem Superganem, zapraszamy do odwiedzenia jego strony internetowej www.lukaszsupergan.com oraz dołączenia do wydarzenia na Facebooku https://www.facebook.com/events/436764989837748/

Jeszcze raz gorąco zapraszamy!

Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa