W jaki sposób uzyskać wysoką jakość druku przy niskiej cenie?

Kiedy otrzymujemy od klientów wypełniony formularz, analizujemy dane z punktu widzenia procesu poligraficznego czy wydawniczego i opracowujemy naszą propozycję sposobu wykonania zlecenia, pełnych lub tylko dodatkowych czynności związanych z przygotowaniem do druku oraz planujemy koszty. Tylko na podstawie pełnego rozeznania możemy rzetelnie wycenić całą pracę.

Warto skorzystać z naszego doradztwa. Możemy wtedy zadbać o Twoją kieszeń, tak abyś nie wydał niepotrzebnie pieniędzy, a jednocześnie uzyskał odpowiedniej jakości pracę.

Zawsze optymalizujemy relację ceny i jakości. Uczciwie też mówimy, że jeżeli czegoś nie da się zrobić za niższą cenę, to się nie da. Dzięki temu uzyskasz możliwie dobry produkt przy możliwie niskiej, niewygórowanej cenie.

Jeśli chodzi o doradztwo, mamy różnych specjalistów. W związku z tym wiele spraw jest po prostu negocjowanych w grupie. Dzięki temu możemy znaleźć optymalne rozwiązanie dla Ciebie.

Na przykład zdarza się, że za druk biorą się redaktorzy i chcą przygotować wszystko sami, łącznie z łamaniem. Nie zawsze daje to dobre efekty.

Wykonując usługi wydawnicze zatrudniamy różnych redaktorów, którzy zajmują się tylko redakcją. Redaktor merytoryczny zajmuje się przede wszystkim treścią i poprawnością konstrukcji książki. Redaktor techniczny planuje stronę formę edytorską zgodną z zasadami poligrafii. Ponadto zatrudniamy doświadczonych adiustatorów i korektorów z przygotowaniem polonistycznym. Zajmują się oni doszlifowaniem tekstu i w ten sposób każdy wnosi wkład w podniesienie jakości książki.

Jeżeli przygotowujesz swoją pierwszą czy drugą książkę, na ogół nie masz jeszcze dużego doświadczenia. Natomiast na pewno jesteś związany emocjonalnie ze swoim tekstem. Dlatego ważne, aby skorzystać w tym miejscu z pomocy redaktorów, którzy zauważą to, czego Ty nie będziesz w stanie dostrzec. A wszystko z korzyścią dla Ciebie i produktu końcowego – Twojej książki. Dlatego czasem się zdarza, że proponujemy pewne zmiany nawet wbrew negatywnemu – w pierwszym odruchu – stanowisku autora. Chcemy go bowiem uchronić przed krytyką po wydaniu książki.

Pomogliśmy już wielu początkującym autorom. Dlatego nie gwarantujemy najniższej ceny usługi, ale gwarantujemy cenę optymalną. Przede wszystkim pomagamy naszym klientom w osiągnięciu dobrego poziomu produktu, który wspólnie przygotujemy i wydrukujemy.

Nie wiesz co wybrać?

Pomagamy indywidualnie każdemu klientowi, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i preferencje. Po wypełnieniu formularza zaproponujemy rozwiązania dobrane według podanych przez Ciebie kryteriów.