Strona główna 9 Chcesz wydać książkę? 9 Albumy 9 Krzyk nieśmiertelności – Daniel Sypniewski

Krzyk nieśmiertelności – Daniel Sypniewski

 • Wybierz

  Wybierz rodzaj książki, jaką chcesz wydać
   

Pokaż swoją pasję

Czy wiesz, jak łatwo jest zarazić kogoś swoim hobby? Wystarczy, że pokażesz je w jak najlepszym świetle. Doskonałym sposobem na uwiecznienie swoich przeżyć i pasji jest wydanie albumu, okraszonego niebanalnymi opisami i pięknymi fotografiami. Dzięki temu możesz pokazać, jak wspaniała jest przyroda, jak nawiązać z nią bliższą relację oraz, jak czerpać z otaczającego nas świata pełnymi garściami. Jeśli pasjonujesz się fotografią, a do tego jesteś w stanie opowiedzieć o swoich przygodach w interesujący sposób, wydanie albumu z naszą pomocą będzie dla Ciebie świetnym sposobem na upamiętnienie i zaprezentowanie swoich przeżyć.

Przykładowy album przyrodniczy

Polskojęzyczny

w formacie standardowego A4 i objętości 68 stron

Krzyk nieśmiertelności, Daniel Sypniewski

Daniel Sypniewski jest twórcą wyjątkowe albumu, który ukazuje życie jelenia szlachetnego w jego naturalnym środowisku. Autor spędził wiele miesięcy ukryty między leśnymi roślinami, aby sfotografować to majestatyczne zwierzę w swoim naturalnym środowisku. Badał jego zwyczaje i interakcje społeczne. W swoim albumie ukazuje go w różnych odsłonach, ale także opisuje, jak wyglądał sam proces zaskarbiania sobie zaufania zwierząt żyjących w lesie.

Niebywałe fotografie

Pasja autora Daniela Sypniewskiego bardzo szybko przerodziła się w jego pracę. Przygody i cały proces robienia zdjęć dzikiej zwierzynie opisał na stronach swojego debiutanckiego albumu. Każde zdjęcie ma niesamowitą głębię, a selekcja fotografii sprawiła, że są niezwykle zróżnicowane, a razem tworzą niesamowitą całość.

Rodzaj książki

Album został stworzony z myślą o naturze i wyjątkowej więzi, którą człowiek może nawiązać nawet z tak dzikim zwierzęciem, jakim jest jeleń szlachetny. Autor chciał również uwiecznić dzieło kilku lat swojego życia i pokazać światu swoje intrygujące fotografie.

Przeznaczenie książki

Krzyk nieśmiertelności to książka-album, która przypadnie do gustu każdemu pasjonatowi fotografii, niebanalnych opowieści, przyrody oraz magii, jaką roztacza dzika natura.

Gotowa książka:

Informacje techniczne o książce

 • Objętość: 68 stron.
 • Format: A4.
 • Rodzaj oprawy: twarda, szyto-klejona.
 • Okładka: kreda, folia matowa.
 • Wnętrze: druk kolorowy, papier kreda (Magno Satin), 130g.

Zajrzyj do książki:

Rodzaj dostarczonego materiału

Książka została przygotowana z dostarczonych przez autora plików z tekstem książki (Word) w języku angielskim i polskim (przetłumaczone przez jego ojca, Rajmunda Siedleckiego), wykonanych przez autora zdjęć oraz map stworzonych przez Macieja Jurkowskiego.

Wykonane czynności redakcyjne:

 • adiustacja językowa,
 • redakcja,
 • korekta,
 • dostosowanie do druku zdjęć oraz ilustracji,
 • przygotowanie projektu graficznego publikacji,
 • skład komputerowy,
 • projekt okładki.

Sposób druku

Książka została wydrukowana w technice druku offsetowego w kolorze. Zapewnia on bardzo wysoką jakość druku przy zachowaniu stosunkowo niskiego kosztu jednego egzemplarza książki.

Dystrybucja

Książka dystrybuowana jest przez:

 • księgarnię internetową sorus.pl (dystrybucja podstawowa),
 • księgarnie stacjonarne i internetowe (dystrybucja hurtowa).

Sugerowana cena detaliczna do sprzedaży: 100 zł

Rok wydania: 2022

Jeśli i Ty chcesz opublikować album, napisz do nas!

Wykonamy dla Ciebie nie tylko redakcję, skład komputerowy, opracowanie graficzne, druk i oprawę, ale także zajmiemy się marketingiem i dystrybucją książki. Zapewniamy pełną obsługę kontaktów z siecią księgarską w Polsce. Twoja książka będzie dostępna w Empikach i wielu księgarniach stacjonarnych oraz internetowych.

Poznaj cenę wydania podobnej książki!

Jeśli szukasz usługi wydania tego typu książki, chcesz poznać jej wycenę oraz czas realizacji usługi – wypełnij poniższy formularz.


Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa