Strona główna 9 Chcesz wydać książkę? 9 Albumy 9 Le Blanc w Burkinie / Le Blanc in Burkina – Dominik Siedlecki

Le Blanc w Burkinie / Le Blanc in Burkina – Dominik Siedlecki

 • Wybierz

  Wybierz rodzaj książki, jaką chcesz wydać
   

Opowiedz innym o swojej podróży

Poznawanie nowych miejsc poszerza nie tylko nasze horyzonty, ale również osób, którym opowiadamy o doświadczeniach z podróży. Najlepszym sposobem na upamiętnienie ważnego i wartościowego wyjazdu jest wydanie malowniczego albumu. Można wówczas podzielić się z innymi nie tylko prywatnymi doświadczeniami i przeżyciami, ale również zachwycającymi fotografiami z różnych miejsc. Każdy fotograf-podróżnik, który ma w zanadrzu pasjonujące historie, powinien rozważyć wydanie takiej publikacji.

Przykładowy album

dwujęzyczny (polski i angielski)

w formacie 24,5×21,5 i objętości 120 stron

Le Blanc w Burkinie / Le Blanc in Burkina, Dominik Siedlecki

Dominik Siedlecki stworzył niesamowity album dokumentujący jego pobyt w Burkina Faso, mało znanym afrykańskim państwie. Bardzo zależało mu na odwiedzeniu miejsca, do którego nie dotarło jeszcze wielu turystów i w którym mógł poznać mieszkających tam ludzi, wraz z ich kulturą i panującymi tam obyczajami.

Przepiękne zdjęcia

Autor nie wyjeżdżał z Polski z myślą napisania tej książki. Powstała ona z ogromnej liczby notatek, sporządzonych na telefonie podczas jego pobytu w Afryce. Dominik Siedlecki zabrał również ze sobą aparat, dzięki któremu album wypełniony jest przepięknymi fotografiami. Są to poruszające ujęcia pokazujące codzienne życie mieszkańców Burkina Faso. Dzięki zachwycającym kadrom, czytelnik ma możliwość poznania tego miejsca od podszewki i zanurzenia się w opowiadane przez autora historie.

Rodzaj książki

Ten album opisuje przygody, których doświadczył Dominik Siedlecki podczas swojej podróży do Burkina Faso i w przepiękny sposób prezentuje wykonane przez niego zdjęcia.

Przeznaczenie książki

Le Blanc w Burkinie / Le Blanc in Burkina to pozycja, która zafascynuje wszystkich czytelników zainteresowanych podróżami i fotografią podróżniczą.

Gotowa książka:

Informacje techniczne o książce

 • Objętość: 120 stron.
 • Format: 24,5×21,5.
 • Rodzaj oprawy: twarda, szyta nićmi.
 • Okładka: kreda, folia matowa.
 • Wnętrze: druk kolorowy, papier kreda, mat, 150 g.

Zajrzyj do książki:

Rodzaj dostarczonego materiału

Książka została przygotowana z dostarczonych przez autora plików z tekstem książki (Word) w języku angielskim i polskim (przetłumaczone przez jego ojca, Rajmunda Siedleckiego), wykonanych przez autora zdjęć oraz map stworzonych przez Macieja Jurkowskiego.

Wykonane czynności redakcyjne:

 • adiustacja językowa,
 • redakcja,
 • korekta,
 • dostosowanie do druku zdjęć oraz ilustracji,
 • przygotowanie projektu graficznego publikacji,
 • skład komputerowy,
 • projekt okładki.

Sposób druku

Książka została wydrukowana w technice druku offsetowego w kolorze. Zapewnia on bardzo wysoką jakość druku przy zachowaniu stosunkowo niskiego kosztu jednego egzemplarza książki.

Dystrybucja

Książka dystrybuowana jest przez:

 • księgarnię internetową sorus.pl (dystrybucja podstawowa),
 • księgarnie stacjonarne i internetowe (dystrybucja hurtowa).

Sugerowana cena detaliczna do sprzedaży: 32,50 zł

Rok wydania: 2017

Jeśli i Ty chcesz opublikować album, napisz do nas!

Wykonamy dla Ciebie nie tylko redakcję, skład komputerowy, opracowanie graficzne, druk i oprawę, ale także zajmiemy się marketingiem i dystrybucją książki. Zapewniamy pełną obsługę kontaktów z siecią księgarską w Polsce. Twoja książka będzie dostępna w Empikach i wielu księgarniach stacjonarnych oraz internetowych.

Poznaj cenę wydania podobnej książki!

Jeśli szukasz usługi wydania tego typu książki, chcesz poznać jej wycenę oraz czas realizacji usługi – wypełnij poniższy formularz.


Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa