Strona główna 9 Chcesz wydać książkę? 9 Książki dla dzieci 9 Dorota Szewko – Wierszyki Pani Dorotki

Dorota Szewko – Wierszyki Pani Dorotki

 • Wybierz

  Wybierz rodzaj książki, jaką chcesz wydać
   

Wydanie książki terapeutycznej dla dzieci

Książki terapeutyczne rzadko kiedy są uznawane za atrakcyjne – czas to zmienić! Wierszyki Pani Dorotki to przepiękna pozycja, która zachwyci zarówno najmłodszych, jak i ich rodziców! Jeśli i Ty chcesz wydać książkę terapeutyczną, która bawi i uczy, koniecznie skontaktuj się z nami!

Przykładowa książka dla dzieci

w formacie 210×297 mm i objętości 40 stron

Wierszyki Pani Dorotki, Dorota Szewko

Dorota Szewko w pozycji Wierszyki Pani Dorotki gromadzi zabawne utwory, którym towarzyszą przepiękne ilustracje. Za pomocą prostego języka autorka przedstawia świat jako miejsce pełne niesamowitych istot, przygód i zabawnych sytuacji. Nie brak tu opisów humorystycznych wydarzeń z życia zwierząt – jak na przykład śniadanie Państwa Szpaków oraz przyjaźń sprytnej pchły i puchatego kota. Pojawia się tu również Agnieszka odganiająca mysz, jak i dżdżownice Czesia i Andżelika, które robią dżem w słoikach. Na kartach książki pojawia się więc ogromna liczba fascynujących postaci, z których każda pokazuje dziecku inny fragment rzeczywistości.

Aspekt terapeutyczny

Jednak w tej książce zawarte są również elementy mające pomóc nie tylko dzieciom, ale i nastolatkom w poprawie wad wymowy oraz w zrozumieniu trudnych emocji. Z tego powodu w wierszach często możemy zaobserwować nagromadzenie różnych głosek – tak, by czytanie na głos mogło stanowić ćwiczenie logopedyczne oraz tematykę związaną z uczuciami i emocjami. W ten sposób dzieci będą miały możliwość pracy terapeutycznej poprzez zabawę!

Rodzaj książki

Jest to zbiór wierszy dla dzieci, które zostały napisane w taki sposób, by mogły posłużyć do pracy terapeutycznej. Z tego powodu, mimo iż są dedykowane dla młodszych dzieci, mogą być wykorzystane również podczas pracy z nastolatkami.

Przeznaczenie książki

Ta książka skierowana jest do dzieci powyżej 5 lat. Za pomocą zabawnych wierszyków i przepięknych ilustracji dzieci będą miały możliwość pracy nad wadami wymowy oraz nad emocjami obecnymi w świecie.

Gotowa książka:

Informacje techniczne o książce

 • Objętość: 40 stron.
 • Format: A4, 210×297 mm.
 • Rodzaj oprawy: miękka.
 • Wnętrze: druk full kolor.

Zajrzyj do książki:

Rodzaj dostarczonego materiału

Książka została przygotowana z dostarczonych przez autorkę plików z tekstem książki (Word) i ilustracji przygotowanych przez Justynę Mioduszewską.

Wykonane czynności redakcyjne:

 • adiustacja językowa,
 • redakcja,
 • korekta,
 • skład komputerowy,
 • projekt okładki.

Sposób druku

Książka została wydrukowana w technice druku offsetowego (wnętrze + okładka). Zapewnia on bardzo wysoką jakość druku przy zachowaniu stosunkowo niskiego kosztu jednego egzemplarza książki. Książka jest w całości wydrukowana w kolorze.

Dystrybucja

Książka jest dystrybuowana jest przez:

 • księgarnię internetową sorus.pl (dystrybucja podstawowa),
 • księgarnie stacjonarne i internetowe (dystrybucja hurtowa),
 • platformy i księgarnie zapewniające dostęp do ebooków (Legimi, ebookpoint.pl, swiatebooków.pl itp.).

Sugerowana cena detaliczna do sprzedaży: 40,00 zł

Rok wydania: 2021

Jeśli i Ty chciałbyś wydać książkę dla dzieci, skontaktuj się z nami!

Wykonamy dla Ciebie nie tylko redakcję, skład komputerowy, opracowanie graficzne, druk i oprawę, ale także zajmiemy się marketingiem i dystrybucją książki. Zapewniamy pełną obsługę kontaktów z siecią księgarską w Polsce. Twoja książka będzie dostępna księgarniach stacjonarnych oraz internetowych.

Poznaj cenę wydania podobnej książki!

Jeśli szukasz usługi wydania książki dla dzieci, chcesz poznać jej wycenę oraz czas realizacji usługi – wypełnij poniższy formularz.