Strona główna 9 Chcesz wydać książkę? 9 Książki dla dzieci 9 Maja Laskus-Cielas – Jesteś? Jestem

Maja Laskus-Cielas – Jesteś? Jestem

 • Wybierz

  Wybierz rodzaj książki, jaką chcesz wydać
   

Wydanie wierszyków-opowiadań dla dzieci z ilustracjami

Książki dla dzieci niemal zawsze są wyposażone w zachwycające ilustracje. To dzięki nim najmłodsi mogą cieszyć się z książek, zanim jeszcze nauczą się czytać. Przy naszych publikacjach pracują świetni ilustratorzy, którzy dbają o to, by książki dla dzieci były zachwycające od strony wizualnej. Jesteś? Jestem to właśnie tego typu pozycja, zachwycająca zarówno atrakcyjną treścią, jak i barwnymi ilustracjami. Na każdej stronicy można znaleźć przepiękne obrazki, które oczarują nie tylko najmłodszych, ale również dorosłych czytelników.

Przykładowa książka dla dzieci

w formacie 205 × 145 mm i objętości 50 stron

Jesteś? Jestem, Maja Laskus-Cielas

W swojej publikacji autorka eksploruje życie rodzinne pełne ciepła, miłości i humoru. Opisywane podróże i zwierzęta są pretekstem do podjęcia refleksji nad niezwykłością tego, co mogłoby się wydawać błahe i prozaiczne. Prostota połączona z dziecięcą wyobraźnią powinna zaczarować i ukontentować młodszych i starszych odbiorców.

Ciekawa forma

Jednak w tej książce ważne są nie tylko ilustracje, ale i tekst. Autorka wykorzystała mowę wiązaną, co jest bardzo atrakcyjne dla młodego czytelnika. Proste i zabawne rymy sprawiają, że książka jest łatwiej przyswajana przez dzieci i zostaje w ich pamięci na dłużej. Zróżnicowanie tematów w utworach wraz z towarzyszącymi materiałami graficznymi pozwala zagłębić się w kontemplację wrażliwości właściwej twórcom.

Rodzaj książki

Jest to zbiór utworów poetycko-prozatorskich dla dzieci, które opisują codzienne doświadczenia z zaskakującą dozą wyobraźni.

Przeznaczenie książki

Ta książka skierowana jest do dzieci powyżej 6 lat. Za pomocą pięknych wierszyków i zachwycających ilustracji prezentuje czytelnikom niezwykły, leśny świat.

Gotowa książka:

Informacje techniczne o książce

 • Objętość: 50 stron.
 • Format: 205 x 145 mm.
 • Rodzaj oprawy: twarda.
 • Wnętrze: druk full kolor.
 • Papier: kreda artic silk.

Zajrzyj do książki:

Rodzaj dostarczonego materiału

Książka została przygotowana z dostarczonych przez autorkę plików z tekstem książki (Word) i ilustracji przygotowanych przez Katarzynę i Anikę Stworę.

Wykonane czynności redakcyjne:

 • adiustacja językowa,
 • redakcja,
 • korekta,
 • skład komputerowy,
 • projekt okładki.

Sposób druku

Książka została wydrukowana w technice druku offsetowego (wnętrze + okładka). Zapewnia on bardzo wysoką jakość druku przy zachowaniu stosunkowo niskiego kosztu jednego egzemplarza książki. Książka jest w całości wydrukowana w kolorze.

Dystrybucja

Książka jest dystrybuowana jest przez:

 • księgarnię internetową sorus.pl (dystrybucja podstawowa),
 • księgarnie stacjonarne (w tym Empik) i internetowe (dystrybucja hurtowa),
 • platformy i księgarnie zapewniające dostęp do ebooków (Legimi, ebookpoint.pl, swiatebooków.pl itp.).

Sugerowana cena detaliczna do sprzedaży: 40,00 zł

Rok wydania: 2022

Jeśli i Ty chciałbyś wydać książkę dla dzieci, skontaktuj się z nami!

Wykonamy dla Ciebie nie tylko redakcję, skład komputerowy, opracowanie graficzne, druk i oprawę, ale także zajmiemy się marketingiem i dystrybucją książki. Zapewniamy pełną obsługę kontaktów z siecią księgarską w Polsce. Twoja książka będzie dostępna w Empikach i wielu księgarniach stacjonarnych oraz internetowych.

Poznaj cenę wydania podobnej książki!

Jeśli szukasz usługi wydania książki dla dzieci, chcesz poznać jej wycenę oraz czas realizacji usługi – wypełnij poniższy formularz.


Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa