Strona główna 9 Chcesz wydać książkę? 9 Książki dla dzieci 9 Marianna Mouchlianiti, Agnieszka Kubiak-Gwit – Księżniczka i tęczowe smoki

Marianna Mouchlianiti, Agnieszka Kubiak-Gwit – Księżniczka i tęczowe smoki

 • Wybierz

  Wybierz rodzaj książki, jaką chcesz wydać
   

Wydanie książki terapeutycznej dla dzieci

Z dziećmi należy rozmawiać również na trudne tematy. Aby to ułatwić, Marianna Mouchlianiti i Agnieszka Kubiak-Gwit postanowiły stworzyć książkę, która pomaga w rozpoczęciu dyskusji o różnych emocjach, również tych negatywnych. Ta pozycja posiada nie tylko mądrą treść, ale również przepiękne ilustracje, zadania i kolorowanki dla dzieci.

Przykładowa książka dla dzieci

w formacie B5 165 x 235 mm i objętości 56 stron

Księżniczka i tęczowe smoki, Marianna Mouchlianiti i Agnieszka Kubiak-Gwit

Bajka Księżniczka i tęczowe smoki dotyka ważnego i coraz częstszego problemu, jakim jest depresja u dziecka. W przypadku głównej bohaterki symbolizuje ją utrata postrzegania kolorów. Rodzice, zajęci pracą, nie są w stanie pomóc córce, a co więcej, nie dostrzegają choroby. Dziewczynka nie poddaje się i sama szuka sposobu powrotu do zdrowia. Spotyka siedem smoków nakazujących jej odszukanie magicznych kamieni, które pomogą znowu zobaczyć kolory.

Aspekt terapeutyczny

Książka ta w delikatny sposób porusza niezwykle trudny temat, jakim jest depresja u dzieci. Za pomocą przepięknych ilustracji wprowadza czytelnika w baśniowy świat, w którym nawet księżniczka może zmagać się z tym poważnym problemem.

Rodzaj książki

Jest to książka, która posiada przepiękne ilustracje, specjalnie przygotowane kolorowanki oraz zadania dla dzieci.

Przeznaczenie książki

To bajka terapeutyczna, w której zawarto przesłanie dla rodziców, aby nie skupiali się tylko na zapewnieniu dziecku dóbr materialnych, ale żeby rozumieli również jego potrzeby wewnętrzne. Dzięki tej książce rozmowa na temat doświadczenia smutku czy przygnębienia będzie łatwiejsza.

Gotowa książka:

Informacje techniczne o książce

 • Objętość: 56 stron.
 • Format: B5 165 x 235 mm.
 • Rodzaj oprawy: miękka, klejona.
 • Wnętrze: druk full kolor, papier Magno Natural 140g.

Zajrzyj do książki:

Rodzaj dostarczonego materiału

Książka została przygotowana z dostarczonych przez autorkę plików z tekstem książki (Word), ilustracji przygotowanych przez Mariannę Mouchlianiti oraz zadań przygotowanych przez Agnieszkę Kubiak-Gwit.

Wykonane czynności redakcyjne:

 • adiustacja językowa,
 • redakcja,
 • korekta,
 • skład komputerowy,
 • projekt okładki.

Sposób druku

Książka została wydrukowana w technice druku offsetowego (wnętrze + okładka). Zapewnia on bardzo wysoką jakość druku przy zachowaniu stosunkowo niskiego kosztu jednego egzemplarza książki. Książka jest w całości wydrukowana w kolorze.

Dystrybucja

Książka jest dystrybuowana jest przez:

 • księgarnię internetową sorus.pl (dystrybucja podstawowa),
 • księgarnie stacjonarne i internetowe (dystrybucja hurtowa),
 • platformy i księgarnie zapewniające dostęp do ebooków (Legimi, ebookpoint.pl, swiatebooków.pl itp.).

Sugerowana cena detaliczna do sprzedaży: 40,00 zł

Rok wydania: 2021

Jeśli i Ty chciałbyś wydać książkę dla dzieci, skontaktuj się z nami!

Wykonamy dla Ciebie nie tylko redakcję, skład komputerowy, opracowanie graficzne, druk i oprawę, ale także zajmiemy się marketingiem i dystrybucją książki. Zapewniamy pełną obsługę kontaktów z siecią księgarską w Polsce. Twoja książka będzie dostępna księgarniach stacjonarnych oraz internetowych.

Poznaj cenę wydania podobnej książki!

Jeśli szukasz usługi wydania książki dla dzieci, chcesz poznać jej wycenę oraz czas realizacji usługi – wypełnij poniższy formularz.


Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa