Strona główna 9 Chcesz wydać książkę? 9 Książki dla dzieci 9 Svetlana Kuznetsova – Sen Any

Svetlana Kuznetsova – Sen Any

 • Wybierz

  Wybierz rodzaj książki, jaką chcesz wydać
   

Wydanie książki z ilustracjami własnego autorstwa

Wydając książkę w naszym wydawnictwie masz możliwość skorzystania ze swoich własnych ilustracji. W ten sposób to Twoja twórczość stanowi ozdobę napisanej przez Ciebie historii. Na wykorzystanie własnych projektów zdecydowała się między innymi Svetlana Kuznetsova, rosyjska ilustratorka mieszkająca obecnie w Warszawie. Poniżej przedstawimy szczegóły techniczne wydanej w ten sposób książki.

Przykładowa książka dla dzieci

w formacie 210×210 mm i objętości 32 stron

Sen Any, Svetlana Kuznetsova

Sen Any to przepiękna książeczka, opisująca senne przygody małej dziewczynki. Jej autorką jest Svetlana Kuznetsova, która umieściła w niej swoje ilustracje. Źródłem inspiracji autorki były jej własne sny, sama opowieść jest więc nie tylko przepiękną bajką dla dzieci, ale również interesującym opisem ludzkiej podświadomości.

Zachwycające ilustracje

Jest to publikacja, która oprócz niezwykle ciekawej treści zachwyca również projektem graficznym. Sama historia skupia się wokół Any, która zasypiając przenosi się do fantastycznego świata. Przebywanie w nim jest dla niej sposobem na ucieczkę od rzeczywistości, ale z czasem uczy się, że realny świat może być piękniejszy od snu. Stworzone przez autorkę ilustracje przepięknie oddają bajkową narrację. Zachwycają one nie tylko sposobem wykonania, ale również kolorystyką i estetyką.

Rodzaj książki

Jest to bajka dla dzieci, opowiadająca o marzeniach sennych małej dziewczynki i przeżywanych przez nią przygodach. Opowieść jest inspirowana snami autorki. Publikacja wyposażona jest w pełnostronicowe ilustracje.  

Przeznaczenie książki

Ta książka skierowana jest do dzieci w wieku 5-8 lat, ponieważ one najlepiej odnajdą się w baśniowym świecie snów. Ze względu na przepiękną estetykę wydania, może być ona skierowana do czytelników w każdym wieku.

Gotowa książka:

Informacje techniczne o książce

 • Objętość: 32 strony.
 • Format: 210 x 210 mm.
 • Rodzaj oprawy: twarda.
 • Wnętrze: druk full kolor, offsetowy, 80 g.

Zajrzyj do książki:

Rodzaj dostarczonego materiału

Książka została przygotowana z dostarczonych przez autorkę plików z tekstem książki (Word) i ilustracji przygotowanych przez autorkę.

Wykonane czynności redakcyjne:

 • adiustacja językowa,
 • redakcja,
 • korekta,
 • skład komputerowy,
 • projekt okładki.

Sposób druku

Książka została wydrukowana w technice druku offsetowego (wnętrze + okładka). Zapewnia on bardzo wysoką jakość druku przy zachowaniu stosunkowo niskiego kosztu jednego egzemplarza książki. Książka jest w całości wydrukowana w kolorze.

Dystrybucja

Książka została wydrukowana w nakładzie 150 egzemplarzy i jest dystrybuowana jest przez:

 • księgarnię internetową sorus.pl (dystrybucja podstawowa).

Sugerowana cena detaliczna do sprzedaży: 49,90 zł

Rok wydania: 2018

Jeśli i Ty chciałbyś wydać książkę dla dzieci, skontaktuj się z nami!

Wykonamy dla Ciebie nie tylko redakcję, skład komputerowy, opracowanie graficzne, druk i oprawę, ale także zajmiemy się marketingiem i dystrybucją książki. Zapewniamy pełną obsługę kontaktów z siecią księgarską w Polsce. Twoja książka będzie dostępna w Empikach i wielu księgarniach stacjonarnych oraz internetowych.

Poznaj cenę wydania podobnej książki!

Jeśli szukasz usługi wydania książki dla dzieci, chcesz poznać jej wycenę oraz czas realizacji usługi – wypełnij poniższy formularz.


Zapisz się do naszego newslettera

Nowości

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa