Strona główna 9 Chcesz wydać książkę? 9 Książki dla instytucji 9 Lubomirscy. Książęta polscy. – Jan X. Lubomirski-Lanckoroński

Lubomirscy. Książęta polscy. – Jan X. Lubomirski-Lanckoroński

 • Wybierz

  Wybierz rodzaj książki, jaką chcesz wydać
   

Wydanie przepięknej książki dla instytucji

Podczas wydawania książek dla instytucji ogromne znaczenie ma nie tylko treść, ale również sposób wydania książki. Dbamy o to, by pozycje, które powstają przy współpracy z naszym wydawnictwem odznaczały przepiękną oprawą i wspaniałymi ilustracjami. Z ogromną troską zajmowaliśmy się produkcją trylogii Lubomirscy. Książęta polscy, która powstała przy współpracy z Fundacją Książąt Lubomirskich.

Przykładowa książka dla instytucji

w formacie 305 × 215 mm i objętości 288 stron

Lubomirscy. Książęta polscy. Tom II, Jan X. Lubomirski-Lanckoroński

Na kartach każdej z książek prezentowane są losy różnych członków rodu Lubomirskich. Ten tom trylogii opisuje sylwetki najważniejszych członków rodu z XVII i XVIII wieku. Książka rozpoczyna się od charakterystyki Stanisława Lubomirskiego – jednego z najsłynniejszych Lubomirskich. Jego synowie dali początek głównym liniom rodu, które przetrwały po dziś dzień. Następnie czytelnik zapozna się z wybitnymi przedstawicielami poszczególnych linii, takimi jak Jerzy Sebastian Lubomirski, Stanisław Herakliusz Lubomirski, marszałek wielki koronny Stanisław Lubomirski czy jego żona Izabela z Czartoryskich Lubomirska.

Współpraca

Kluczem do wydania tej trylogii była współpraca między instytucjami. Każdy tom zawiera ogromną liczbę przepięknych portretów z Kolekcji Książąt Lubomirskich, polskich i zagranicznych muzeów oraz rodzinnych albumów. Kopie rękopisów, zdjęć i obrazów malarskich to tylko część z zachwycających materiałów ilustracyjnych, ozdabiających te książki. Czytelnik może tam znaleźć również przepiękne herby, mapy i drzewa genealogiczne.

Rodzaj książki

Jest to książka dla instytucji, która skupia się wokół losów rodu Lubomirskich z XVII i XVIII wieku.

Przeznaczenie książki

Jest to książka przeznaczona dla wszystkich, którzy są zainteresowani losami rodu Lubomirskich, jak i dla osób pragnących dowiedzieć się więcej o tym książęcym rodzie.

Gotowa książka:

Informacje techniczne o książce

 • Objętość: II tom: 288 stron.
 • Format: 21,5 x 30,5.
 • Rodzaj oprawy: twarda, szyta.
 • Wnętrze: druk kolorowy, papier kredowy.

Zajrzyj do książki:

Rodzaj dostarczonego materiału

Książka została przygotowana z dostarczonego przez autora pliku z tekstem książki (Word), ilustracji pochodzących z Kolekcji Książąt Lubomirskich, polskich i zagranicznych muzeów oraz rodzinnych albumów.

Wykonane czynności redakcyjne:

 • adiustacja językowa,
 • korekta,
 • skład komputerowy,
 • projekt okładki.

Sposób druku

Książka została wydrukowana w technice druku offsetowego (wnętrze + okładka). Zapewnia on bardzo wysoką jakość druku przy zachowaniu stosunkowo niskiego kosztu jednego egzemplarza książki. Książka zawiera bardzo dużą liczbę ilustracji, zdjęć i obrazów.

Dystrybucja

Książka jest dystrybuowana jest przez:

 • księgarnię internetową sorus.pl (dystrybucja podstawowa),
 • księgarnie stacjonarne i internetowe (dystrybucja hurtowa).

Sugerowana cena detaliczna do sprzedaży: 75 zł

Rok wydania: 2018

Jeśli i Ty chciałbyś opublikować książkę dla instytucji, skontaktuj się z nami!

Wykonamy dla Ciebie nie tylko redakcję, skład komputerowy, opracowanie graficzne, druk i oprawę, ale także zajmiemy się marketingiem i dystrybucją książki. Zapewniamy pełną obsługę kontaktów z siecią księgarską w Polsce. Twoja książka będzie dostępna w Empikach i wielu księgarniach stacjonarnych oraz internetowych.

Poznaj cenę wydania podobnej książki!

Jeśli szukasz usługi wydania książki dla instytucji, chcesz poznać jej wycenę oraz czas realizacji usługi – wypełnij poniższy formularz.


Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa