Strona główna 9 Chcesz wydać książkę? 9 Reportaże 9 Michał Rutkowski i Andrzej Rutkowski – Szmer wiatru

Michał Rutkowski i Andrzej Rutkowski – Szmer wiatru

 • Wybierz

  Wybierz rodzaj książki, jaką chcesz wydać
   

Opowiedz innym o swoich doświadczeniach

Niejednokrotnie spotykamy fascynujących ludzi, których wspomnienia i doświadczenia są warte opisania. Takimi osobami z całą pewnością są Michał i Andrzej Rutkowscy, którzy w swoich książkach poruszają niezwykle złożone tematy i opowiadają ciekawe historie.

Przykładowa literatura faktu

w formacie A5 i objętości 170 stron

Szmer wiatru, Michał Rutkowski i Andrzej Rutkowski

Chwytająca za serce opowieść składa się z rozważań dotyczących ważnych aspektów naszego świata. Jest to wynik współpracy Andrzeja Rutkowskiego i jego syna, Michała Rutkowskiego, dwudziestokilkuletniego autysty. Michał nie mówi, ale porozumiewa się ze światem za pośrednictwem komputera. W książce skupia się na swoich doświadczeniach związanych z autyzmem oraz o relacjach osób autystycznych i otaczającego ich świata. Jest to już druga publikacja Michała. Wcześniej o swoich przeżyciach opowiedział w wydanych w 2014 roku Trzech Pustyniach.

Inne spojrzenie na świat

Sposób patrzenia na otaczający świat przez Michała różni się od tego większości ludzi. Boryka się on z wieloma problemami, które dla reszty świata mogą być trudne do zrozumienia. Jednak potrafi on również dostrzec wiele rzeczy, których wiele osób nie widzi. W Szmerze wiatru opowiada o trudnych zagadnieniach, jakimi są miłość, szczęście, prawda czy zaufanie. Dużo miejsca poświęca wierze i swoim podejściu do Boga. W książce można odnaleźć elementy dyskusji na temat fragmentów Biblii. Michał opowiada też o swoich podróżach do Rzymu i do Ziemi Świętej. Jego sposób postrzegania wielu spraw jest unikatowy i warty poznania. Może skłonić do refleksji na temat życia i wartości.  

Rodzaj książki

Jest to literatura faktu, którą możemy zaliczyć do wspomnień. Zawiera przemyślenia Michała i jego doświadczenia życiowe, skupia się głównie na temacie wiary. We wstępie Andrzej Rutkowski zaznacza, że jest to rodzaj beletrystyki religijnej, a Michał w korespondencji z ojcem mówi, że ma to być książka „o świetle, co ma mrok rozświetlać”.

Przeznaczenie książki

Ta pozycja skierowana jest do wszystkich osób, które interesują się trudnościami osób cierpiących na autyzm. Jest ona również ciekawą pozycją dla tych, którzy pragną poznać inny sposób patrzenia na świat i zagadnienia związane z duchowością.

Gotowa książka:

Informacje techniczne o książce

 • Objętość: 160 stron.
 • Format: A5 (145 x 205 mm).
 • Rodzaj oprawy: miękka, karton 240 g, folia matowa.
 • Wnętrze: druk czarno-biały, papier biały, offsetowy, 80 g.

Zajrzyj do książki:

Rodzaj dostarczonego materiału

Książka została przygotowana z dostarczonego przez autora pliku z tekstem książki (Word).

Wykonane czynności redakcyjne:

 • adiustacja językowa,
 • redakcja,
 • korekta,
 • skład komputerowy,
 • projekt okładki.

Sposób druku

Książka została wydrukowana w technice druku offsetowego (wnętrze + okładka). Zapewnia on bardzo wysoką jakość druku przy zachowaniu stosunkowo niskiego kosztu jednego egzemplarza książki.

Dystrybucja

Książka została wydrukowana w nakładzie 300 egzemplarzy i jest dystrybuowana jest przez:

 • księgarnię internetową sorus.pl (dystrybucja podstawowa),
 • księgarnie stacjonarne i internetowe (dystrybucja hurtowa).

Sugerowana cena detaliczna do sprzedaży: 35 zł

Rok wydania: 2020

Jeśli i Ty chciałbyś opublikować literaturę faktu, skontaktuj się z nami!

Wykonamy dla Ciebie nie tylko redakcję, skład komputerowy, opracowanie graficzne, druk i oprawę, ale także zajmiemy się marketingiem i dystrybucją książki. Zapewniamy pełną obsługę kontaktów z siecią księgarską w Polsce. Twoja książka będzie dostępna w Empikach i wielu księgarniach stacjonarnych oraz internetowych.

Poznaj cenę wydania podobnej książki!

Jeśli szukasz usługi wydania tego typu książki, chcesz poznać jej wycenę oraz czas realizacji usługi – wypełnij poniższy formularz.


Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa