Strona główna 9 Chcesz wydać książkę? 9 Książki obyczajowe 9 Alicia Vanderos – Róże jak motyle

Alicia Vanderos – Róże jak motyle

 • Wybierz

  Wybierz rodzaj książki, jaką chcesz wydać
   

Wydanie książki opartej o Twoją własną historię

Wielokrotnie to Twoje własne życie jest inspiracją do napisania książki. W wydawnictwie Sorus zajmujemy się publikacją powieści, które bazują na przeżyciach autorów. Alicia Vanderos w Róże jak motyle opisuje losy głównej bohaterki, z którą wiele ją łączy – zaczynając od imienia, poprzez miejsce pracy, aż po niesamowite przygody. Poniżej możesz zobaczyć, w jaki sposób wydaliśmy tę pozycję dla kobiet.

Przykładowa książka dla kobiet

w formacie A5 i objętości 228 stron

Róże jak motyle, Alicia Vanderos

Jest to powieść opowiadająca historię Alice, młodej kobiety pracującej w kancelarii adwokackiej. W jej życiu co rusz pojawiają się mężczyźni, którzy są powodem zarówno radosnych uniesień, jak i momentów przepełnionych smutkiem. Bohaterka od zawsze marzy o podróżach, a jej życie zostaje wywrócone do góry nogami, gdy dostaje ofertę pracy jako stewardesa. Staje się to początkiem licznych podróży. Odwiedza Szwajcarię, Monako i Liban, a w jej życiu zaczynają pojawiać się nowe przygody, przyjaźnie i miłości.

Przekształć życie w powieść

Bujne życie głównej bohaterki powieści jest zainspirowane doświadczeniami autorki, która przez wiele lat pracowała jako stewardesa Polskich Linii Lotniczych LOT. Dzięki przygodom, które wydarzyły się w jej życiu, w wierny sposób była w stanie oddać realia pracy w tym zawodzie. Alicia Vanderos w ciągu swojego życia doświadczyła emigracji do Szwecji, Szwajcarii, Monaco i na Cypr, a opis zagranicznych doświadczeń bohaterki jest w dużej mierze oparty na jej własnych przeżyciach.

Rodzaj książki

Jest to publikacja z gatunku literatury kobiecej, która skupia się na emocjach przeżywanych przez bohaterkę, jej miłościach i przyjaźniach.

Przeznaczenie książki

To opowieść od kobiety dla innych kobiet. Zwłaszcza takich, które mają ochotę doświadczyć serii zwariowanych historii miłosnych lub przenieść się na chwilę do innych zakątków Europy.

Gotowa książka:

Informacje techniczne o książce

 • Objętość: 228 stron.
 • Format: A5 (145 x 205 mm).
 • Rodzaj oprawy: miękka, karton 240 g, folia matowa.
 • Wnętrze: druk czarno-biały, papier biały, offsetowy, 80 g.

Zajrzyj do książki:

Rodzaj dostarczonego materiału

Książka została przygotowana z dostarczonego przez autora pliku z tekstem książki (Word).

Wykonane czynności redakcyjne:

 • adiustacja językowa,
 • redakcja,
 • korekta,
 • skład komputerowy,
 • projekt okładki.

Sposób druku

Książka została wydrukowana w technice druku offsetowego (wnętrze + okładka). Zapewnia on bardzo wysoką jakość druku przy zachowaniu stosunkowo niskiego kosztu jednego egzemplarza książki.

Dystrybucja

Książka jest dystrybuowana jest przez:

 • księgarnię internetową sorus.pl (dystrybucja podstawowa),
 • księgarnie stacjonarne i internetowe (dystrybucja hurtowa).

Sugerowana cena detaliczna do sprzedaży: 39 zł

Rok wydania: 2020

Jeśli i Ty chciałabyś opublikować literaturę kobiecą, skontaktuj się z nami!

Wykonamy dla Ciebie nie tylko redakcję, skład komputerowy, opracowanie graficzne, druk i oprawę, ale także zajmiemy się marketingiem i dystrybucją książki. Zapewniamy pełną obsługę kontaktów z siecią księgarską w Polsce. Twoja książka będzie dostępna w Empikach i wielu księgarniach stacjonarnych oraz internetowych.

Poznaj cenę wydania podobnej książki!

Jeśli szukasz usługi wydania tego typu książki, chcesz poznać jej wycenę oraz czas realizacji usługi – wypełnij poniższy formularz.