Strona główna 9 Chcesz wydać książkę? 9 Poradniki 9 Agata van der Grift-Procajło – Język holenderski w 20 dni

Agata van der Grift-Procajło – Język holenderski w 20 dni

 • Wybierz

  Wybierz rodzaj książki, jaką chcesz wydać
   

Wydanie podręcznika do nauki języka

Nasze wydawnictwo przez wiele lat zajmowało się publikacją wyłącznie literatury naukowej. Jakiś czas temu to się zmieniło, jednak nadal cieszymy się, kiedy możemy publikować tego typu pozycje.

Przykładowy podręcznik do nauki języka

w formacie A5 145 x 205 mm i objętości 238 stron

Język holenderski w 20 dni, Agata van der Grift-Procajło

Jest to szybki program do nauki języka (dla początkujących) z wykorzystaniem kognatów, czyli słów, które w języku polskim i holenderskim brzmią podobnie, bowiem posiadają ten sam rdzeń. Program ten powstał w celu ułatwienia nabywania podstawowych kompetencji językowych (konwersacyjnych) i znacznego przyspieszenia nauki. A wszystko po to, by każdy, kto mieszka i pracuje w Holandii, mógł jak najszybciej porozumiewać się w najprostszych życiowych i zawodowych sprawach oraz w rozmaitych sytuacjach codziennych, wykorzystując słowa, które w wielu językach są bardzo podobne.

Skuteczna nauka

Podręcznik zawiera zasady przekształcania słów polskich na holenderskie, gdy posiadają taki sam rdzeń; słowniczek niderlandzko-polski oraz polsko-niderlandzki; duży wybór ćwiczeń o charakterze komunikacyjnym; klucze do ćwiczeń.

Rodzaj książki

Jest to zbiór przygotowanych przez autorkę ćwiczeń do nauki języka holenderskiego. Książka przeznaczona jest do pracy samodzielnej, ale można ją z dobrym skutkiem wykorzystać także w kształceniu grupowym.

Przeznaczenie książki

Ta książka skierowana jest do wszystkich, którzy chcą poznać podstawy języka holenderskiego.

Gotowa książka:

Informacje techniczne o książce

 • Objętość: 238 stron.
 • Format: A5 145 x 205 mm.
 • Rodzaj oprawy: miękka, klejona.
 • Wnętrze: druk czarno-biały, offset 80g

Rodzaj dostarczonego materiału

Książka została przygotowana z dostarczonych przez autorkę plików z tekstem książki (Word). Jest to zestaw jej autorskich ćwiczeń językowych.

Wykonane czynności redakcyjne:

 • adiustacja językowa,
 • redakcja,
 • korekta,
 • skład komputerowy,
 • projekt okładki.

Sposób druku

Książka została wydrukowana w technice druku offsetowego (wnętrze + okładka). Zapewnia on bardzo wysoką jakość druku przy zachowaniu stosunkowo niskiego kosztu jednego egzemplarza książki.

Dystrybucja

Książka jest dystrybuowana jest przez:

 • księgarnię internetową sorus.pl (dystrybucja podstawowa),
 • księgarnie stacjonarne i internetowe (dystrybucja hurtowa).

Sugerowana cena detaliczna do sprzedaży: 44,90 zł

Rok wydania: 2018

Jeśli i Ty chciałbyś wydać poradnik do nauki języków, skontaktuj się z nami!

Wykonamy dla Ciebie nie tylko redakcję, skład komputerowy, opracowanie graficzne, druk i oprawę, ale także zajmiemy się marketingiem i dystrybucją książki. Zapewniamy pełną obsługę kontaktów z siecią księgarską w Polsce. Twoja książka będzie dostępna księgarniach stacjonarnych oraz internetowych.

Poznaj cenę wydania podobnej książki!

Jeśli szukasz usługi wydania książki, chcesz poznać jej wycenę oraz czas realizacji usługi – wypełnij poniższy formularz.