Strona główna 9 Chcesz wydać książkę? 9 Prywatne: Proza 9 Bartosz Niedziółka – Komary na zębach

Bartosz Niedziółka – Komary na zębach

 • Wybierz

  Wybierz rodzaj książki, jaką chcesz wydać
   

Przykładowa książka autobiograficzna, wspomnieniowa w miękkiej oprawie, formacie 125×195 mm i objętości 138 stron

komary-na-zebach_169Komary na zębach

Bartosz Niedziółka

OPIS:

Bohater, młody dentysta, wraca myślami do czasów swojego dzieciństwa pełnego zabawnych zdarzeń, oryginalnych postaci, pasjonujących przygód i pierwszych miłości, dzieciństwa na wskroś szczęśliwego i beztroskiego. W tym świecie roi się od sympatycznych indywidualistów (zwłaszcza dzieci), osób bezpretensjonalnych i niebanalnych, bezwarunkowo przyjaznych i naturalnie szczerych, przedstawionych bez zadęcia, z przymrużeniem oka, często żartobliwie i zawsze życzliwie.

Wspomnienia przeszłości przeplatają się z teraźniejszymi, opowiedzianymi lekko i dowcipnie, scenami z życia stomatologa. Okazuje się, że codzienność w gabinecie lekarskim daleka jest od rutyny i nudy, a na fotelu dentystycznym co i rusz zasiadają wprawiający w osłupienie ekscentrycy, to znów osoby ze wszech miar niezwykłe i fascynujące.
Nieskrępowany humor, potoczysty, barwny język, wciągające, wartko płynące opowieści z nutą nostalgii i refleksji w tle to niezaprzeczalne atuty książki, która ocala od zapomnienia ważną część osobistej historii autora, a nade wszystko obecnych w niej ludzi.

Bartosz Niedziółka (ur. 1973), z wykształcenia i zamiłowania lekarz stomatolog, pseudonim zawodowy Doktor Bart, pracuje w jednym z poznańskich gabinetów, mieszka z rodziną pod Poznaniem. Autor wierszowanej opowiastki dla dzieci Bajka o robaku zębowym (Colgate, 2007), która jest jego debiutem literackim.
Zbiór opowiadań Komary na zębach powstał z czystej przyjemności wspominania radosnego, idyllicznego dzieciństwa, ale jest również wyrazem uważnej i zdystansowanej obserwacji zawodowej codzienności, która bywa niekiedy nadspodziewanie zabawna, zaskakująca i ciekawa.

Przeznaczenie książki

Dla czytelników zainteresowanych literaturą faktu, biografiami, problematyką uzależnionych i współuzależnionych, głównie dla kobiet.

Informacje techniczne o książce

 • Objętość: 138 stron
 • Format: 125 x 195 mm
 • Rodzaj oprawy: miękka, folia błysk
 • Wnętrze – czarno-białe, papier biały, offsetowy 80 g.

Rodzaj dostarczonego materiału

Książka została przygotowana z dostarczonego przez autora pliku z tekstem książki (Word)

Wykonane czynności

 • adiustacja językowa
 • dwie korekty
 • skład komputerowy
 • projekt okładki

Sposób druku

Książka została wydrukowana w technice szybkiego druku cyfrowego (wnętrze + okładka). Umożliwia to druk w niewielkim nakładzie, np. 100, 200 egz. Dzięki  temu:

 • koszt takiego nakładu jest stosunkowo niski (np. 500-1000 zł)
 • istnieje możliwość szybkich dodruków w miarę zapotrzebowania.

Minusem takiego rozwiązania jest stosunkowo wysoki koszt jednostkowy druku (koszt druku jednego egz. jest ok. dwukrotnie wyższy niż przy wielkonakładowym druku offsetowym).

Dystrybucja

Książka dystrybuowana jest przez:

 • sieć hurtowni ogólnopolskich
 • księgarnię internetową sorus.pl

Sugerowana cena detaliczna do sprzedaży: 37,50 zł

Data wydania: rok 2008

Wykonamy dla Ciebie nie tylko redakcjęskład komputerowyopracowanie graficznedruk i oprawę, ale także zajmiemy się marketingiem i dystrybucją książki. Zapewniamy pełną obsługę kontaktów z siecią księgarską w Polsce. Twoja książka będzie dostępna w takich księgarniach jak Merlin.pl oraz u wielu sprzedawców na Allegro.

Poznaj cenę usługi wydania podobnej książki dla Ciebie

Jeśli szukasz usługi wydania podobnej książki o tematyce wspomnieniowej, autobiograficznej, chcesz poznać jej wycenę oraz czas realizacji usługi – wypełnij, proszę poniższy formularz.


Zapisz się do naszego newslettera

Nowości

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa