Strona główna 9 Chcesz wydać książkę? 9 Prywatne: Proza 9 Paweł Be – Papusta z prochem

Paweł Be – Papusta z prochem

 • Wybierz

  Wybierz rodzaj książki, jaką chcesz wydać
   

Przykładowa literatura rozrywkowa w formacie A5 i objętości 218 stron

papusta-z-prochem_234Papusta z prochem

Paweł Be

“Papusta z prochem” jest swoistą kontynuacją poprzedniej książki Pawła Be – “Proch z papustą” (również dostępnej w księgarni internetowej Sorus). Zawiera m.in. listy autora do różnych firm i instytucji, w których, parodiując styl urzędowych pism, w żartobliwy sposób wytyka np. nieprecyzyjne instrukcje użytkowania czy złą jakość produktów, daje ciekawe propozycje, a na podstawie luźnych skojarzeń wymyśla oryginalne “teorie”. Nie jest to jednak zabawa dla zabawy – autor stara się w ten sposób wskazywać czytelnikom absurdy otaczającej nas rzeczywistości.

Książkę uzupełniają żartobliwe wiersze Pawła Be. Jest to propozycja dla miłośników purnonsensowego humoru i “mocnego” języka.

 

 

POWIEDZIELI O AUTORZE

Paweł to bardzo dobry człowiek. Nie było takiego zwierzątka, któremu by nie pomógł. A to pomógł dzięciołowi zbierać szyszki, a to wiewiórkom dosypał siana do żłóbka. Miał tylko jedną wadę ― wyżerał sikorkom słoninę z karmników i sikorki bardzo go za to nie lubiły. Zawsze starały się nabombać mu na głowę. Dlatego, według mnie, nie powinien mieć pomnika!

Zygmunt Waliński ― nadleśniczy

Rodzaj książki

literatura – rozrywka

Informacje techniczne o książce

 • Objętość: 218 stron
 • Format: A5 (145 x 205 mm)
 • Rodzaj oprawy: miękka, karton kremowy 240 g, barwiony w masie, bez foliowania
 • Wnętrze – druk czarno-biały; papier biały

Rodzaj dostarczonego materiału

Książka została przygotowana z dostarczonego przez autora pliku z tekstem oraz dostarczonej grafiki okładki

Wykonane czynności

 • adiustacja,
 • korekta,
 • łamanie,
 • przygotowanie okładki na podstawie dostarczonej przez autora grafiki

Sposób druku

Książka została wydrukowana w technice szybkiego druku cyfrowo. Dzięki temu można ją wydawać w dowolnym nakładzie, nawet niewielkim. W miarę potrzeby można szybko robić dodruki.

Druk cyfrowy:

 • okładka – pełny kolor,
 • wnętrze  – czarno-białe.

Sugerowana cena detaliczna do sprzedaży: 33,18 zł

Data wydania: rok 2011

Wykonamy dla Ciebie nie tylko redakcjęskład komputerowyopracowanie graficznedruk i oprawę, ale także zajmiemy się marketingiem i dystrybucją książki. Zapewniamy pełną obsługę kontaktów z siecią księgarską w Polsce. Twoja książka będzie dostępna w takich księgarniach jak Merlin.pl oraz u wielu sprzedawców na Allegro.

Poznaj cenę usługi wydania podobnej książki dla Ciebie

Jeśli szukasz usługi wydania podobnej książki o tematyce rozrywkowej, chcesz poznać jej wycenę oraz czas realizacji usługi – wypełnij, proszę poniższy formularz.