Strona główna 9 Chcesz wydać książkę? 9 Tomiki poetyckie 9 Johan Swenson – Parę wierszy naraz

Johan Swenson – Parę wierszy naraz

 • Wybierz

  Wybierz rodzaj książki, jaką chcesz wydać
   

Wydanie artystycznego tomiku wierszy

Tomiki poetyckie nawet wtedy, gdy są niezwykle proste, mogą zachwycać swoją oryginalnością. Przykładem takiego zbioru jest „Parę wierszy naraz”, czyli publikacja gromadząca niezwykle trafne spostrzeżenia na temat rzeczywistości.

Przykładowy tomik wierszy

w formacie A5 145 x 205 mm i objętości 130 stron

Parę wierszy naraz, Johan Swenson

Ten pasjonujący zbiór gromadzi w sobie niezrównaną różnorodność tekstów: od kilkuwyrazowych haiku po rozbudowane opisy świata. Podobne bogactwo dotyczy tematyki zawartych w tym zbiorze utworów – znajdziemy w nim zarówno zaskakująco poruszające przemyślenia dotyczące codzienności, jak i kwestie związane z miłością czy przemijaniem. Każdy, nawet najkrótszy, z pozoru najbardziej trywialny tekst kryje w sobie błyskotliwe spostrzeżenie odnośnie człowieczeństwa czy natury wszechświata.

Cztery cykle

Te ujmujące w swojej prostocie i trafności wiersze są przedstawione w czterech cyklach: DidaskaliaPamiętnik nastrojówZapiski na marginesie i Metafory na koniec świata. Każdy z nich pozostawia czytelnika z nieco inną refleksją i wzbudza w nim różnorodne emocje.

Rodzaj książki

Jest to zbiór wierszy, które potrafią w wyjątkowy sposób uchwycić naturę wszechświata. Zawiera wiele unikalnych utworów, które z pewnością zachwycą niejednego czytelnika.

Przeznaczenie książki

Jest to świetna pozycja dla osób, które lubią prostą, ale niebanalną poezję, zmuszającą do refleksji i pozostającą z czytelnikiem na dłużej.

Gotowa książka:

Informacje techniczne o książce

 • Objętość: 130 stron.
 • Format: A5 145 x 205 mm.
 • Rodzaj oprawy: miękka.
 • Wnętrze: papier offest 80g.

Zajrzyj do książki:

Rodzaj dostarczonego materiału

Książka została przygotowana z dostarczonych przez autora plików z tekstem książki (Word) oraz ilustracji przygotowanych przez Brunona Palucha-Maliszewskiego.

Wykonane czynności redakcyjne:

 • adiustacja językowa,
 • redakcja,
 • korekta,
 • skład komputerowy.

Sposób druku

Książka została wydrukowana w technice druku offsetowego (wnętrze + okładka). Zapewnia on bardzo wysoką jakość druku przy zachowaniu stosunkowo niskiego kosztu jednego egzemplarza książki.

Dystrybucja

Książka jest dystrybuowana jest przez:

 • księgarnię internetową sorus.pl (dystrybucja podstawowa),
 • księgarnie stacjonarne i internetowe (dystrybucja hurtowa),
 • platformy i księgarnie zapewniające dostęp do ebooków (Legimi, ebookpoint.pl, swiatebooków.pl itp.).

Sugerowana cena detaliczna do sprzedaży: 40,00 zł

Rok wydania: 2020

Jeśli i Ty chciałbyś wydać tomik poezji, skontaktuj się z nami!

Wykonamy dla Ciebie nie tylko redakcję, skład komputerowy, opracowanie graficzne, druk i oprawę, ale także zajmiemy się marketingiem i dystrybucją książki. Zapewniamy pełną obsługę kontaktów z siecią księgarską w Polsce. Twoja książka będzie dostępna księgarniach stacjonarnych oraz internetowych.

Poznaj cenę wydania podobnej książki!

Jeśli szukasz usługi wydania tomiku poetyckiego, chcesz poznać jej wycenę oraz czas realizacji usługi – wypełnij poniższy formularz.


Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa