„Złota Wojna” – czy każdemu imperium przeznaczone jest upaść?

 01.07.2024 |  

Jeżeli marzy Ci się podróż do świata pełnego magii, tajemnic, niebezpiecznych intryg i fantastycznych stworzeń, to nie możesz przejść obojętnie wobec Złotej Wojny autorstwa Aleksa Sadowskiego! Powieść ta przeniesie Cię do świata, w którym odwaga, spryt i siła charakteru są kluczowe w walce o prawdę i sprawiedliwość.

Poznaj naszych bohaterów

Protagonistką powieści jest wojownicza księżniczka Żaneta, która dzięki swojej pomysłowości i talentom strategicznym, zostaje przyjęta do Imperialnej Rady Wojny – elitarnego stowarzyszenia skupionego wokół władcy Świętego Imperium. Jej zadaniem od dziś będzie udzielanie rad Imperatorowi Heliosowi, który prywatnie jest bliskim przyjacielem księżniczki.

Po pałacowych korytarzach przechadza się księżniczka Frania – młodsza siostra Żanety. To troskliwa, opiekuńcza i wspierająca dziewczynka, która w trudnych chwilach stanowi nieocenione wsparcie dla siostry.

Istotnym bohaterem jest również Godryk – ojciec bohaterek, słynny dowódca wojskowy, mistrz strategii.

Co znajdziesz w książce?

Złota Wojna to przede wszystkim:

  • silna, waleczna protagonistka,
  • świetnie nakreślone relacje rodzinne i przyjacielskie,
  • potężna magia,
  • tajemnice,
  • wartka akcja.

Mimo zakończenia wojny domowej przed trzema laty, imperium jest nadal w stanie chaosu. Żaneta jako jedyna dostrzega, że za zasłoną dworskiego przepychu kryje się mroczna tajemnica, a seria tajemniczych morderstw wysoko postawionych członków dworu, napady bandytów i narastające napięcia w społeczeństwie są jedynie wierzchołkiem góry lodowej. Bohaterka, nie czekając na oficjalne działania, postanawia samodzielnie odkryć, co stoi za tymi tragicznymi wydarzeniami.

Złota Wojna czeka aż po nią sięgniesz i pomożesz księżniczce odkryć prawdę! Książka dostępna jest w naszej księgarni internetowej w formie drukowanej oraz elektronicznej.

Złota Wojna

Młoda, wojownicza księżniczka zostaje zaproszona do Imperialnej Rady Wojny, gdzie ma doradzać władcy Świętego Imperium. Jako jedyna zauważa, że w państwie dzieje się coś złego, postanawia więc działać i decyduje się na własną rękę odkryć prawdę…

Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa