„Bajki na górskich szlakach” – każdy może spełnić swoje marzenia!

 22.01.2024 |  

Najnowsza książka Sławomira Pejasa – Bajki na górskich szlakach to pełen humoru, ale i momentami wzruszający zbiór historii zapraszających dzieci do świata, w którym zwierzęta pokonują przeciwności losu, by osiągnąć swoje cele.

Z tych wesołych rymowanek dowiedziecie się kto pomógł małemu świstakowi spełnić jego marzenie o locie w kosmos oraz jak zaczęła się niezwykła przyjaźń między dębem a niedźwiedziem. A może chcielibyście usłyszeć, o czym szeptają drzewa, dokąd zmierza wiewiórka śmieszka i jaki plan uknuł lisek chytrusek? Poznacie historię gajowego borsuka, którego bały się inne leśne zwierzęta, a także kozicy chcącej zamieszkać w Zakopanem. Te fantastyczne opowieści dopełniają wysokiej jakości ilustracje zdobiące niemal każdą stronę książki.

Sławomir Pejas to pisarz i poeta, który od lat z pasją tworzy rymowane utwory dla dzieci. Jego wcześniejsza książka Bajki na leśnych ścieżkach zdobyła duże zainteresowanie czytelników, a teraz autor zabierze Was w kolejną niezapomnianą podróż po magicznych przyrodniczych zakątkach. Pan Pejas pisze dla dzieci, inspiruje je do marzeń i odkrywania nowych światów. Jego prace są nie tylko źródłem rozrywki, ale także wartościową lekcją o przyjaźni, determinacji i pokonywaniu trudności.

Dla wszystkich rodziców poszukujących wartościowych książek dla swoich dzieci, Bajki na górskich szlakach to doskonały wybór. Pozwólcie swoim pociechom odbyć niezapomnianą podróż po górskich dróżkach i przekonajcie się sami, że nawet największe marzenia mogą się spełnić!

Bajki na górskich szlakach

Pełne humoru opowieści o spełnianiu marzeń osadzone w świecie zwierząt.