Historia niezwykłej miłości: „Morza księżycowe”

 23.08.2021 |  

Poznaj magię, która towarzyszy relacji romantycznej!

Kolejna sobota upływała mi na czekaniu. Czekaniu na wieczór, czekaniu na niedzielę. W niedzielę bowiem łatwiej już było czekać na poniedziałek. Czekanie to w połączeniu z podnieceniem odbierało mi apetyt, sprawiało, że raz ubierałam się z zimna, potem szybko rozbierałam się z powodu fal gorąca i nie potrafiłam skupić uwagi na tym, co powinnam jako wzorowa mężatka.

Katarzyna Podlejska – fragment książki Morza księżycowe

Pochłoń opowieść o radości i niepokoju, o emocjach i magii towarzyszącej miłości! To wszystko znajdziesz w Morzach księżycowych Katarzyny Podlejskiej, która ukazała się nakładem naszego wydawnictwa. Ta książka przedstawia historię niesamowitej miłości między dwojgiem ludzi. Choć mieszkają blisko siebie, to nigdy nie mieli szansy się poznać, dopóki magiczna siła rządząca miastem nie skrzyżuje ich dróg. W tle tego wątku czytelnik poznaje małomiasteczkową mentalność, której często towarzyszy poczucie rezygnacji spowodowane niespełnieniem w życiu.

To pozycja idealna dla miłośników powieści obyczajowych. Czytelnik znajdzie tutaj odbicie prawdziwego świata – rutynę, rezygnację, niespełnienie – któremu jedynie miłość nadaje kolorytu, a życiu sens. Świetnie przedstawia powoli rodzące się uczucia, przede wszystkim te romantyczne. One bowiem mogą pojawić się nawet w najmniej odpowiednim momencie…

Morza księżycowe dostępne są w naszej księgarni internetowej! Nie czekaj i zakup własny egzemplarz!

Katarzyna Podlejska – urodzona w 1987 r. na Dolnym Śląsku, gdzie nadal mieszka. Z wykształcenia magister pielęgniarstwa. Na co dzień pracuje w zawodzie. Od dziecka zakochana w słowach. Twórczość literacka to jej pasja, podobnie jak gra na pianinie i historia widziana oczami mieszkańców regionu, w którym żyje. Najważniejsza dla niej jest rodzina, której oddaje się całkowicie.


Zapisz się do naszego newslettera

Nowości

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa