Książka za kwiatek! Przyłącz się do akcji!

 28.11.2017 |  

Drodzy Poznaniacy, głównie z okolic Wildy,

zapraszamy Was do uczestnictwa w naszej nowej akcji, książka za kwiatek. Link do wydarzenia na Facebooku, do którego można dołączać, znajduje się tu: https://www.facebook.com/events/157221575010744/

Na czym polega akcja?

Wystarczy odwiedzić nas w biurze (Żupańskiego 7, Wilda, Poznań) i podarować nam roślinę doniczkową, a my odwdzięczymy się jedną z naszych książek. W repertuarze zarówno książki podróżnicze (m. in. Podróżnik bez powodu Katarzyny Maniszewskiej czy Odważ się żyć Tomasza Kwiatkowskiego) jak i tytuły Wydawnictwa Dygresje (m.in. uhonorowany Nagrodą Magellana Czad Aruna Milcarza). Żeby dodać zabawie dreszczyku emocji, książki owinęliśmy w papier pakowy i opisaliśmy za pomocą hashtagów, które podpowiedzą Wam co do wyboru interesującej Was lektury.

Marzymy, by nasze biuro stało się jeszcze przyjaźniejszym miejscem dla odwiedzających nas autorów oraz czytelników, którzy sporadycznie wpadają po odbiór zamówionej przez siebie książki. Zieleń jednocześnie działać będzie kojąco dla oczu naszego zespołu redakcyjnego długotrwałe wpatrywanie się w monitor podczas składu publikacji, redagowania tekstów i odpisywania na maile bywa męczące. Chcemy też osobiście poznać naszych Czytelników mieszkających na wildeckim fyrtlu i choć przez kilkanaście sekund pogawędzić o Waszych czytelniczych preferencjach, gustach i guścikach.

Dzięki nam z kolei możecie zapoznać się z tytułami ciekawymi, świetnie wydanymi i wartościowymi, które jednak nie są promowane w sieciowych księgarniach, na bilbordach czy przystankach tramwajowych. Promocja w branży wydawniczej jest naprawdę kosztownym przedsięwzięciem, niekoniecznie pasującym do naszych oryginalnych tytułów o niskich nakładach. Zdajemy sobie sprawę, że dostęp do nowości wydawniczych jest niestety troszkę ograniczony. Nie każdy przeciętny zjadacz chleba może sobie pozwolić na zakup tylu książek, ilu by chciał. Nie każda biblioteka ma też fundusze na zakupienie najnowszych tytułów. Dlatego przekażemy nasze perełki prosto w Wasze ręce, drodzy Sąsiedzi!

Zapraszamy do odwiedzin i liczymy na Wasze zaangażowanie!