Poznaniu, dołącz do naszej akcji: Książka za kwiatek!

 28.11.2017 |  ,

ksiazka-za-kwiatek-2

Kochani Poznaniacy z okolic Wildy,

prosimy Was o dołączanie do wydarzenia na Facebooku Książka za kwiatek: https://www.facebook.com/events/157221575010744/

Zapraszamy do siedziby naszego wydawnictwa (Żupańskiego 7) od poniedziałku do piątku, w godzinach popołudniowych (od 15.00 do 18.00). Za każdą przyniesioną roślinę doniczkową otrzymacie wybraną przez siebie książkę. Musicie tylko dobrze wybrać, bo egzemplarze naszych najlepszych książek spakowaliśmy i opatrzyliśmy hashtagami z opisem zawartości. Wśród książek znajdziecie fantastykę dla młodzieży, książki dla kobiet, wywiady z gwiazdami rocka oraz nasze najlepsze tytuły literatury dziecięcej.

Akcją chcemy promować czytelnictwo na naszym rodzimym podwórku. Ponieważ książki w księgarniach stacjonarnych mają swoje ceny, nie zawsze przystępne dla przeciętnego zjadacza chleba, a ich promocja często sięga niebotycznych sum, proponujemy Wam najciekawsze nowe tytuły, jakie ukazały się naszym nakładem.

Dodatkowo jesteśmy miłośnikami zieleni, która uspokaja, a praca biurowa nie zawsze jest bezstresowa, choć mogłoby się wydawać inaczej. Wpadnijcie do nas i dajcie się nam poznać! Serdecznie zapraszamy!

Zapisz się do naszego newslettera

Nowości

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa