Odwiedź miejsce bez granic: „Przestrzeń, w której wszystko się wydarza”

 23.12.2021 |  

Przestrzeń, w której wszystko się wydarza jest w Tobie i z Tobą!

Teraz z miłością się wspiera, zabiera na spacery i dziękuje, że była taka dzielna, taka smutna i zgnębiona. Wtedy nie wiedziała, że istnieje ktoś tak wspaniały jak ona sama. Świat był podzielony – na nią w środku i na nią poza sobą. Brnęła w tym oddzieleniu, bo nie umiała inaczej, bo nikt jej nie nauczył, że nie trzeba.

Barbara Monika Sadowska – fragment książki Przestrzeń, w której wszystko się wydarza

Sięgnij po niesamowity i poruszający zbiór opowiadań! Znajdziesz w nim miejsca odległe, a jednocześnie bliższe niż myśl, niż dotyk nawet. Wyrusz tam, gdzie przestają istnieć granice dzielące ludzi… Tam właśnie przebywają wszyscy bohaterowie opowiadań: Irakijczyk, Holenderka, Angielka, Polka. Ci wszyscy ludzie, którym dane było spojrzeć sobie w oczy i przejrzeć się w nich niczym w lustrze.

Przestrzeń, w której wszystko się wydarza to zbiór zabawnych, czasem smutnych historii, które przeplatają się ze sobą, tworząc kalejdoskop doświadczeń emigrantki zarobkowej. W opowiadaniach poruszane są między innymi wątki miłości, radości, empatii, akceptacji, poszukiwania siebie. Autorka w tych historiach dotyka obiektywnej prawdy i uczy się myśleć pozytywnie. Wtedy czas przestaje mieć znaczenie.

Ten poruszający umysł i serce zbiór opowiadań możesz kupić w naszej księgarni internetowej. Nie czekaj i wyrusz w niezapomnianą podróż w głąb siebie!

Barbara Monika Sadowska (ur. 1979 r.) – Polka na emigracji. Od trzynastu lat mieszka i pracuje w Holandii, z małymi przerwami na Wielką Brytanię, Irlandię i Szwecję. Nomadka i poszukiwaczka wolności własnej. Pasjonatka dobrej literatury i spotkań z drugim człowiekiem, najchętniej w wielowymiarowej przestrzeni. Nieprzerwanie w strefie debiutu, w każdym aspekcie życia. Autorka bloga www.niekoniecznienierozwojowo.wordpress.com. Najlepsza siostra i ciocia na świecie.


Zapisz się do naszego newslettera

Nowości

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa