Osobisty świat Anny Schreibert w tomie „Cisza jest biała”

 20.04.2022 |  

Dla mnie życie to przygoda, zlepek zdarzeń, które jak ponumerowane kropki każdy z nas jako dziecko łączył by odkryć zaskakujące obrazy. Każdy dzień witam z entuzjazmem, a kiedy okazuje się, że to nie był „mój dzień”, wyciągam wnioski i stawiam czoło następnemu.

Posiadam ogromną odwagę życia, nie boję się wyrażać tego co czuję, co widzę, co myślę, nie dbam co myślą o mnie ci, którzy mnie nie znają. Jestem ostrożna w wyrażaniu personalnych opinii, gdy mnie o nie nikt nie pytał, bo rozumiem jak łatwo można kogoś zranić. Nie chcę nikogo ranić, ale też nie chcę być zraniona. ~ Anna Schreibert

Anna w swojej poezji ukazuje nagą prawdę o sobie i otaczającym ją świecie. Jest bardzo spostrzegawcza i nie boi się krytyki. Z uwielbieniem spogląda na nowe miejsca, kulturę a przede wszystkim ludzi. Uwielbia nadawać utartym pojęciom nowe znaczenia. Poetka jest idealnym przykładem na to, że w dzisiejszych czasach poezja wciąż może zachwycać.

„Cisza jest biała to” zbiór myśli i doświadczeń z podróży. Pewnego rodzaju pamiętnik, z całą gamą emocji. Oprócz tego autorka posługuje się w tomie śmiechem, sarkazmem oraz kpiną, co nadaje publikacji wyjątkowości. Wiesze początkowo publikowane były na blogu, po czym zyskały nowe życie.

​Panie i Panowie, oto trzymacie w rękach, oprawione w twarde okładki, moje życie! ~ Anna Schreibert

Możecie również przesłuchać wybranego wiersza z tomiku na kanale Poezja Ma Głos: „Koktajl życia”.

Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa