Paweł Kowalczyk i jego opowieść o Indiach na Warszawskich Targach Książki

 12.05.2015 |  

Paweł Kowalczyk, człowiek, który odkrywa samodzielnie Indie już od 2010 roku, będzie gościć na naszym wydawniczym stoisku już w sobotę, 16 maja, o godzinie 13.00. Autor książki Czerwone drogi Auroville opowie m.in. o swoim trwającym pół roku wolontariacie w tzw. żywym laboratorium, gdzie ludzie starają się zrealizować ideę wspólnego życia, w zgodzie z sobą oraz naturą. Serdecznie zapraszamy!

Paweł Kowalczyk

Auroville jest osadą założoną w 1968r., w tamilskiej części kraju. Na otwarcie tego miejsca przyjechali przedstawiciele z aż 124 państw. Od tego czasu ekowioska dynamicznie się rozwija. Na czym dokładnie polega jej funkcjonowanie? Jak mieszka się w tak egzotycznym otoczeniu wraz z ludźmi pochodzącymi z każdego zakątka Ziemi? W jakim celu przyjeżdża tak co roku aż 6 tysięcy wolontariuszy z całego świata i czy w Auroville można odnaleźć prawdziwą wolność?

Czerwone drogi Auroville

Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska i posłuchania Pawła Kowalczyka, który odpowie na powyższe pytania. Będzie można także uzyskać książkę z podpisem autora. Zapraszamy! Sobota, 16 maja, godzina 13.00, stanowisko wydawnictwa Sorus (162, sektor V).

Dołączcie również do wydarzenia na Facebooku www.facebook.com/events/351961231677921 a w oczekiwaniu na spotkanie z Pawełem Kowalczykiem zajrzyjcie na jego stronę, www.strefaindie.blogspot.com

Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa