„Piloci” – emocjonalna podróż po niebie i ziemi

 19.09.2023 |  

Każdego z nas w dzieciństwie pytano: kim chcesz zostać, jak dorośniesz? Najczęstszymi odpowiedziami były m.in. astronautą, księżniczką, strażakiem, policjantką oraz pilotem. U wielu z nas plany się zmieniają, znajdujemy nowe hobby, wielokrotnie zmieniamy zdanie w trakcie dorastania, ale niektórzy są wierni swoim pomysłom z dzieciństwa. Taką drogą podążyli główni bohaterowie najnowszej powieści Alicii Vanderos pt. Piloci. Jeżeli marzyła Ci się kiedyś kariera w roli personelu pokładowego, będzie to książka dla Ciebie!

Sielanka okryta tajemnicą

W Pilotach śledzimy losy Kazika i Jaśka, młodych mężczyzn i świeżo upieczonych pilotów, którzy, mogłoby się wydawać, mają idealne życie. Przyjaźń, sukcesy, spełniane marzenia. Ten sielski obraz wywraca tajemnicza Kinga, a wraz z jej pojawieniem się w mężczyznach zaczyna narastać coraz więcej wątpliwości. Czy ta trójka młodych ludzi, osadzonych w wirze namiętności i nieoczekiwanych zdarzeń, będzie miała szansę na happy end? Alicia Vanderos w swojej najnowszej powieści nie tylko odsłania przed czytelnikami skomplikowane relacje i namiętne uczucia, ale także wprowadza elementy intrygi, które doprowadzą do zaskakujących zwrotów akcji. Jak potoczy się historia Kazika, Jaśka i Kingi? Odpowiedzi na to pytanie skrywają strony tej porywającej powieści.

Możecie również przesłuchać fragmentu powieści na kanale Poezja Ma Głos: „Piloci”.

Okiem stewardessy

Alicia Vanderos urodziła się w 1953 roku w Warszawie, a od ponad czterech dekad mieszka za granicą. Z zawodu jest stewardessą pokładową Polskich Linii Lotniczych LOT. Podczas licznych podróży po egzotycznych zakątkach świata zbierała historie i doświadczenia, które stały się materiałem do tworzenia opowieści. Jej literacka przygoda rozpoczęła się w 2020 roku debiutem książki Róże jak motyle, a rok później światło dzienne ujrzało kolejne jej dzieło – Błędy.

Piloci

Powieść o braterskiej przyjaźni, namiętności i wyrafinowanych intrygach, wśród których jest miejsce i dla morderstwa!

Zapisz się do naszego newslettera

Nowości

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa