Przenieś się do malowniczej Kanady: „Moja Kanada”

 21.06.2021 |  

Zakochaj się w urokliwych krajobrazach Kanady!

Kanada nigdy nie była dla mnie jakimś tam zwykłym krajem. Raczej stanem życia zaczerpniętym z głębokiego oddechu, który nigdy nie miał się spełnić. Bo niby jak? I może zabrzmi to niczym przyśpiewka starego formatu, ale to naprawdę były inne czasy. Przynajmniej w moim wydaniu. Czasy brutalnych niepowodzeń oraz bardzo ambitnych marzeń, które stały się pokarmem dla mojej duszy, paliwem do wehikułu czasu, który miał dopiero wyruszyć po swoje przygody.

Piotr Surma – fragment książki Moja Kanada

Marzysz o dalekich podróżach i chciałbyś choć na moment przenieść się do jednego z najpiękniejszych miejsc na ziemi? Dzięki tej pozycji masz taką możliwość!

„Moja Kanada” to zachwycająca relacja z podróży, w której autor pokazuje czytelnikom zapierające dech w piersiach zakątki Kanady. Odwiedza takie miejsca jak Toronto, Wodospad Niagara, malownicze miasteczko Banff, Jezioro Minnewanka czy Lodowiec Athabasca. Wraz z nim czytelnik może dzień za dniem odkrywać tę niezwykłą krainę. Tekstowi towarzyszą przepiękne fotografie, dzięki którym te odległe miejsca stają się trochę bliższe!

Autor pisze o swojej wyprawie tak: „Moja podróż do Kanady nie była zwykłą wycieczką. To było coś więcej niż przelotny romans na dzikiej plaży u podnóża Gór Skalistych. To prawdziwa miłość – szczera, bezkształtna, bezinteresowna i czysta. Moja Kanada to podróż przez życie w stronę marzeń na wietrze przeciwności losu, którym to warto stawiać czoła. To opowieść o wierze w swoje możliwości, o upadkach i o lewitacji ducha marzyciela w krainie realnych wrażeń. To refleksje z podróży oczyma artysty, muzyka i poety z głęboką analizą człowieka jako wartości bezcennej.”

Moja Kanada – to Moje Marzenie.”

Autor

Piotr Jan Surma – urodzony w 1982 r. w Nowym Targu marzyciel, fantasta, gitarzysta, meloman, miłośnik lasu i amator gór oraz poszukiwacz siebie na łąkach czasu. Z pochodzenia Góral, ale mieszkający nad morzem w obcym, ale jakże swojskim kraju – Anglii. Autor kilku niedościgniętych przez sukces utworów muzycznych pod szyldem PJ Surma – do odsłuchu na YouTube. Były gitarzysta Roadhouse Bound oraz Orpheus’ Fury. Obecnie grający muzykę gitarowo-relaksacyjną. 


  • Moja Kanada

    39,00  z VAT

    Produkt dostępny na zamówienie

1 komentarz

  1. Aneta P.

    W książce jest to coś…. sposób jak niemal beztrosko Piotrek opowiada swoją historię z Kanady. Wciągłam się na maxa, wyobraźnia zaczęła działać ….byłam tam … może nie na żywo, ale prawie tak się czułam … jestem zachwycona i czekam na więcej 🙂

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zapisz się do naszego newslettera

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa

Nowości