Rowerem po Islandii – czyli jak sięgać dalej!

 31.03.2023 |  

Czy wiesz, że bohater książki „Rowerem po Islandii” jest jednocześnie jej autorem? To częsty zabieg stosowany w książkach, szczególnie jeśli, tak jak Karol Ryszard Spiżewski, masz faktycznie coś ciekawego do powiedzenia. Jako doświadczony podróżnik i pasjonat jazdy na rowerze autor postanowił udać się w podróż w nieznane!

Podróż po wyspie skutej lodem

Książka „Rowerem po Islandii” to w zasadzie dziennik i zarazem poradnik dla osób, które wybierają się na wycieczkę po tej tajemniczej wyspie. Autor w rzeczowy sposób przedstawia najważniejsze atrakcje, a także punkty, w których można rozbić biwak, posilić się czy spotkać innych podróżników. Ta pozycja literacka w interesujący sposób przedstawia również samotną wycieczkę po Islandii, w której pogoda może zmienić się w ciągu kilku minut, a tereny są na tyle zróżnicowane, że ciężko przygotować się na każdą ewentualność. Czy zatem „Rowerem po Islandii” to historia ze szczęśliwym zakończeniem, a Karol Ryszard Spiżewski dotarł do celu?

Praktyczne rady od wytrawnego podróżnika

Z każdej książki można wynieść dla siebie wiele cennych rad i lekcji. Pozycja „Rowerem po Islandii” to przykład, że z odpowiedniej lektury można czerpać praktyczną wiedzę o tym, jak organizować podróże, a także wraz z autorem przeżywać wszystkie przygody. Jest to jednak poradniknie tylko dla przyszłych podróżników, ale również dla laików, którzy planują wycieczkę na Islandię. Do tego Karol Ryszard Spiżewski udowadnia, że nasze życie z wiekiem wcale nie musi zwalniać, a ustalanie sobie kolejnych granic tylko napędza nas do działania. To co, jesteś gotowy, aby spakować plecak i przygotować swój rower?

PS Nie zapomnij książki!

Zapisz się do naszego newslettera

Nowości

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa