Rusza Klub Recenzenta!

 22.03.2023 |  

Witaj w Klubie Recenzenta e-booków! Czy lubisz czytać? A co powiesz na możliwość darmowego dostępu do wybranych książek w wersji elektronicznej? Dołączając do naszego Klubu, otrzymasz tę możliwość!

Członkowie zyskują dostęp do darmowych egzemplarzy e-booków w zakresie różnych gatunków literackich. Mamy w swojej ofercie książki, które przypadną do gustu niemal każdemu! Uzyskasz dostęp do pełnej wersji poradników, beletrystyki, a także literatury dziecięcej, naukowej oraz tomików poezji. Po przeczytaniu książki musisz jedynie wystawić recenzję, która pojawi się na naszej stronie internetowej.

Jeśli pochłaniasz książki i czujesz głód literacki, ten Klub jest właśnie dla Ciebie! Wyobraź sobie, że siadasz z czytnikiem i wybierasz najciekawszą pozycję dla siebie i w spokoju możesz zagłębić się w lekturze. Poznać dylematy młodej kobiety wchodzącej w dorosłe życie, udać się w podróż po odległych zakątkach świata i dowiedzieć się więcej o kulturze zamieszkujących tam ludzi, a nawet poczytać wraz z dzieckiem o wesołych i pouczających przygodach uroczych bohaterów.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Przede wszystkim zyskasz dostęp do ciekawej literatury. Dodatkowo będziesz miał możliwość wzięcia udziału w dyskusjach na temat przeczytanych książek z innymi członkami klubu. Będziesz mógł podzielić się swoją opinią na temat danego e-booka oraz poznać zdanie innych osób.

Nie zwlekaj i dołącz do Klubu Recenzenta wydawnictwa Sorus już dziś! Zajrzyj koniecznie na naszą stronę https://sorus.pl/klub-recenzenta/

Dla osób, które mają swojego bloga, bookstagram, konto na TikToku, Twitterze, Linkedin czy kanał na YouTube o książkach, mamy dodatkową propozycję. Jeśli aktywnie prowadzisz social media lub swoją stronę, wyślemy Ci książkę w wersji papierowej. Wówczas będziesz mógł zrecenzować nie tylko jej zawartość, ale również pokazać ją wraz z oznaczeniem naszego wydawnictwa. Chętnie omówimy szczegóły współpracy w wiadomości prywatnej.

Pamiętaj, że wraz z pobraniem bezpłatnego e-booka zobowiązujesz się do wystawienia opinii na temat danej książki. Liczba pobrań jest ograniczona!

Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa