Rusza Klub Recenzenta!

 22.03.2023 |  

Witaj w Klubie Recenzenta e-booków! Czy lubisz czytać? A co powiesz na możliwość darmowego dostępu do wybranych książek w wersji elektronicznej? Dołączając do naszego Klubu, otrzymasz tę możliwość!

Członkowie zyskują dostęp do darmowych egzemplarzy e-booków w zakresie różnych gatunków literackich. Mamy w swojej ofercie książki, które przypadną do gustu niemal każdemu! Uzyskasz dostęp do pełnej wersji poradników, beletrystyki, a także literatury dziecięcej, naukowej oraz tomików poezji. Po przeczytaniu książki musisz jedynie wystawić recenzję, która pojawi się na naszej stronie internetowej.

Jeśli pochłaniasz książki i czujesz głód literacki, ten Klub jest właśnie dla Ciebie! Wyobraź sobie, że siadasz z czytnikiem i wybierasz najciekawszą pozycję dla siebie i w spokoju możesz zagłębić się w lekturze. Poznać dylematy młodej kobiety wchodzącej w dorosłe życie, udać się w podróż po odległych zakątkach świata i dowiedzieć się więcej o kulturze zamieszkujących tam ludzi, a nawet poczytać wraz z dzieckiem o wesołych i pouczających przygodach uroczych bohaterów.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Przede wszystkim zyskasz dostęp do ciekawej literatury. Dodatkowo będziesz miał możliwość wzięcia udziału w dyskusjach na temat przeczytanych książek z innymi członkami klubu. Będziesz mógł podzielić się swoją opinią na temat danego e-booka oraz poznać zdanie innych osób.

Nie zwlekaj i dołącz do Klubu Recenzenta wydawnictwa Sorus już dziś! Zajrzyj koniecznie na naszą stronę https://sorus.pl/klub-recenzenta/

Dla osób, które mają swojego bloga, bookstagram, konto na TikToku, Twitterze, Linkedin czy kanał na YouTube o książkach, mamy dodatkową propozycję. Jeśli aktywnie prowadzisz social media lub swoją stronę, wyślemy Ci książkę w wersji papierowej. Wówczas będziesz mógł zrecenzować nie tylko jej zawartość, ale również pokazać ją wraz z oznaczeniem naszego wydawnictwa. Chętnie omówimy szczegóły współpracy w wiadomości prywatnej.

Pamiętaj, że wraz z pobraniem bezpłatnego e-booka zobowiązujesz się do wystawienia opinii na temat danej książki. Liczba pobrań jest ograniczona!

Zapisz się do naszego newslettera

Nowości

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa