„Tatrzańskie ścieżki” – wzruszające sonety o stracie

 09.07.2024 |  

Każdy zdrowy człowiek może przeżyć bez jedzenia dwa dni, ale nie bez poezji.

Charles Baudelaire

Z dumą prezentujemy tomik poezji, który zachwyci wszystkich miłośników literatury i górskich wędrówek! Zbigniew Tymowski w Tatrzańskich ścieżkach zabiera czytelnika na szlaki polskich Tatr i w 31 sonetach dzieli się swoimi wspomnieniami z wycieczek odbywanych wraz z młodszym bratem. Każdy utwór to refleksyjna podróż w przeszłość, pełna odniesień do wypraw, które na zawsze pozostaną w sercu autora, jak i do piękna tatrzańskiej przyrody. Piękno gór, które autor opisuje w swoich wierszach, jest nieporównywalne z niczym innym.

Hołd dla brata

Tatrzańskie ścieżki to przede wszystkim hołd złożony zmarłemu bratu. Z wierszy przebija smutek, nostalgia, żal i tęsknota, emocje towarzyszące autorowi pogrążonemu w żałobie. Wzruszające, pełne miłości wersy poruszą serca czytelników i przypomną o wartości wspólnie spędzonych chwil i o nieuchronnym upływie czasu.

Zachęcamy do sięgnięcia po zbiór Tatrzańskie ścieżki, który z pewnością wzruszy i zainspiruje każdego czytelnika. Tomik dostępny jest w naszej księgarni internetowej w formie drukowanej oraz elektronicznej!

Tatrzańskie ścieżki

Zbiór sonetów o tematyce wspomnieniowej, w których opisane są wędrówki po Tatrach, które autor odbywał z młodszym bratem.

Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa