Wstrząsająca opowieść o młodej dziewczynie: „Diagnoza: alienacja”

 30.08.2022 |  

Poznaj historię o samotności, braku miłości i bliskości oraz o wielkim cierpieniu. Sięgnij po wstrząsającą książkę o młodej dziewczynie, czyli Diagnozę: alienację.

Chciałabym napisać coś o sobie, ale nie wiem, od czego mam zacząć, by skleić to w jeden zarówno piękny, jak i przerażający obraz. Moje dawne życie bardzo trwale odcisnęło piętno na obecnym. Dobrze byłoby powiedzieć: Ach przeszłość…

Wojciech Jastrowicz – fragment książki Diagnoza: alienacja

Życie w uzależnieniu

Główna bohaterka mierzy się z wieloma emocjami i myślami, z którymi próbuje sobie radzić poprzez używki. Bardzo negatywnie na nią to wpływa, prowadzi do samotności, a wtedy pojawia się siła przetrwania i chęć walki. Diagnoza: alienacja to historia o tym, jak niezwykle trudno niektórym odnaleźć się we współczesnym świecie. Prowadzi to w przypadku głównej bohaterki do sięgania po substancje uzależniające.

Walka o samego siebie

Wojciech Jastrowicz stworzył opowieść nie tylko o osobie tkwiącej w uzależnieniach, ale przede wszystkim o ludzkiej determinacji i o walce o własne życie. Pisze także o piętnie, które pozostawiają trudne doświadczenia na psychice człowieka. Tylko czy sama determinacja wystarczy, aby wygrać z przeszłością oraz uzależnieniami?

Jeśli chcesz zanurzyć się w świat pełen emocji i trudnych przeżyć, to Diagnoza: alienacja będzie pozycją idealną. Możesz ją znaleźć w naszej księgarni internetowej.


Zapisz się do naszego newslettera

Nowości

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa