Strona główna 9 Chcesz wydać książkę? 9 Książki obyczajowe 9 Artur Hermann Landsberger – Elżbieta

Artur Hermann Landsberger – Elżbieta

 • Wybierz

  Wybierz rodzaj książki, jaką chcesz wydać
   

Wydanie powieści historycznej

Powieść historyczna daje możliwość przybliżenia dawno zapomnianej historii. Dzięki tego typu pozycjom możliwe jest zanurzenie się w rzeczywistości, która już minęła. Jeśli pragniesz opowiedzieć o jakimś fragmencie przeszłości i wydać swoją własną powieść historyczną, skontaktuj się z nami!

Przykładowa powieść historyczna

w formacie A5 145 x 205 mm i objętości 300 stron

Elżbieta, Artur Hermann Landsberger

Główną bohaterką powieści jest młoda Elżbieta Grothe, która czeka wiele lat na swojego ukochanego Reinharda v. Loos, przebywającego we francuskim obozie dla jeńców wojennych. Gdy ten w końcu powraca, jego fizyczny i psychiczny stan zdrowia jest bardzo zły z powodu cierpień, które zadano mu w niewoli. Ich losy są trudne i pogmatwane, jak losy wszystkich dotkniętych wojną.

Wyjątkowy autor

Artur Hermann Landsberger urodził się 26 marca 1876 roku w Berlinie. Jako ostry krytyk społeczny był prześladowany przez narodowych socjalistów. Gdy 10 maja 1933 roku w Berlinie płonął wielki stos, palono także jego książki. Po tzw. dochodzeniu nie mógł przebywać w swoim mieszkaniu na Bambergerstrasse 57, ponieważ ciągle szukało go gestapo. W pełni świadomy, podjął w końcu decyzję o odebraniu sobie życia, aby nie skończyć w obozie koncentracyjnym. 4 października 1933 roku połknął wieczorem przy swoim biurku 16 tabletek verontalu.

Rodzaj książki

Jest to powieść historyczna opowiadająca o czasach po I wojnie światowej. Opowiada ona o losach młodej niemieckiej kobiety, która musi stawić czoła wielu przeciwnościom.

Przeznaczenie książki

Ta książka skierowana jest do wszystkich, który kochają opowieści wojenne i chcieliby poznać realia życia Niemców z nowej perspektywy.

Gotowa książka:

Informacje techniczne o książce

 • Objętość: 300 stron.
 • Format: A5 145 x 205 mm.
 • Rodzaj oprawy: miękka ze skrzydełkami.
 • Wnętrze: czarno-biały, offset 80g

Zajrzyj do książki:

Rodzaj dostarczonego materiału

Książka została przygotowana z dostarczonych plików z tekstem książki (Word) przetłumaczonych z języka niemieckiego przez Halinę Spis.

Wykonane czynności redakcyjne:

 • adiustacja językowa,
 • redakcja,
 • korekta,
 • skład komputerowy,
 • projekt okładki.

Sposób druku

Książka została wydrukowana w technice druku offsetowego (wnętrze + okładka). Zapewnia on bardzo wysoką jakość druku przy zachowaniu stosunkowo niskiego kosztu jednego egzemplarza książki.

Dystrybucja

Książka jest dystrybuowana jest przez:

 • księgarnię internetową sorus.pl (dystrybucja podstawowa),
 • księgarnie stacjonarne i internetowe (dystrybucja hurtowa).

Sugerowana cena detaliczna do sprzedaży: 59,00 zł

Rok wydania: 2020

Jeśli i Ty chciałbyś wydać powieść historyczną, skontaktuj się z nami!

Wykonamy dla Ciebie nie tylko redakcję, skład komputerowy, opracowanie graficzne, druk i oprawę, ale także zajmiemy się marketingiem i dystrybucją książki. W zależności od sposobu dystrybucji, Twoja książka może być dostępna księgarniach stacjonarnych oraz internetowych oraz w formie ebooka.

Poznaj cenę wydania podobnej książki!

Jeśli szukasz usługi wydania książki, chcesz poznać jej wycenę oraz czas realizacji usługi – wypełnij poniższy formularz.


Zapisz się do naszego newslettera

Nowości

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa