Czarna Orchidea – czy tak będzie wyglądała przyszłość ludzkiej rasy?

 15.02.2023 |  

Wiesz, że ludzie są zagrożeni? Nad ich losem od dawna wisi fatum. W przyszłości Homo sapiens może zniknąć z Ziemi. Gdzie się wówczas udamy? Okazuje się, że we wszechświecie jest dla nas miejsce – inna, z pozoru przyjazna planeta. Jednak czy będzie ona taka nawet, gdy pojawią się na niej ludzie żądni władzy absolutnej?

Wielopoziomowa historia dla fanów fantastyki

Autorka książki Czarna Orchidea Marcysia Koćwin zaprojektowała świat zupełnie od nowa. Nie brakuje w nim elementów magii, bohaterów z krwi i kości, a także przygód rodem z dobrych filmów science-fiction. Debiutantka w umiejętny sposób połączyła te wszystkie elementy, a co z tego wyszło? Warto przekonać się samemu!

Dzika żądza władzy

Pierwszy tom z serii Czarna Orchidea to o wiele więcej niż tylko książka dla fanów fantastyki. Znajdziesz w niej również elementy wspaniałej przygody, nieoczekiwane zwroty akcji, silnych, ale i złych bohaterów, a także poznasz mechanizmy władzy, które mogą doprowadzić do tragicznych w skutkach wydarzeń.

Czy czterem nastoletnim buntownikom uda się odnaleźć mityczną Czarną Orchidee i obalić rządy despotycznego imperatora? Jakie przeszkody napotkają na swojej drodze i czego nauczą się podczas tej nierównej walki?

Zatop się w świecie przyszłości na planecie Calie, która przyjazna jest tylko z pozoru…

Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa