Ochrona danych osobowych w służbach mundurowych – dowiedź się jak naprawdę działa system

 14.03.2023 |  

Ochrona danych osobowych w służbach mundurowych to książka, która skupia się na omówieniu kwestii związanych z ochroną prywatności i bezpieczeństwem danych osobowych. Autor wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie w dziedzinie prawa oraz technologii informacyjnych, przedstawiają wszystkie dane w sposób rzetelny i zrozumiały dla czytelnika.

Ściśle tajne dane na wyciągnięcie ręki

Książka zawiera szeroki zakres tematów, takich jak zagadnienia związane z prawem ochrony danych osobowych, kwestie dotyczące bezpieczeństwa informacji oraz sposoby przetwarzania danych w służbach mundurowych. Czytelnik będzie miał okazję zapoznać się z różnymi przypadkami naruszenia prywatności, a także sposobami ich uniknięcia lub skutecznego radzenia sobie z taką sytuacją. Z pewnością warto nadmienić, że Janusz Becker to autor, który zna się na rzeczy. Poza wieloma ukończonymi kierunkami przez lata był także funkcjonariuszem służb mundurowych w tym również CBA!. Do tego wykładał na Akademii Obrony Narodowej oraz w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa i Ochrony. Z kolei jako oficer Policji poznał świat zarówno biurokracji i jasno określonych zasad, jak i przestępców z szarej strefy. Swoją wiedzą postanowił podzielić się w książce Ochrona danych osobowych w służbach mundurowych.

Czy ta książka jest dla mnie?

Ten podręcznik to kopalnia praktycznej wiedzy dla studentów, wykładowców oraz pracowników administracji w służbach mundurowych. Przypisy i sprawdzone informacje, zawarte w publikacji, sprawiają, że jest to niezwykle cenna pozycja literacka, która może służyć jako źródło wiedzy i pomoc w codziennej pracy. Wiarygodności pozycji Ochrona danych osobowych w służbach mundurowych dodaje fakt, że autorem książki jest Janusz Becker, który zna ten świat właściwie od podszewki.

Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa