Ochrona danych osobowych w służbach mundurowych – dowiedź się jak naprawdę działa system

 14.03.2023 |  

Ochrona danych osobowych w służbach mundurowych to książka, która skupia się na omówieniu kwestii związanych z ochroną prywatności i bezpieczeństwem danych osobowych. Autor wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie w dziedzinie prawa oraz technologii informacyjnych, przedstawiają wszystkie dane w sposób rzetelny i zrozumiały dla czytelnika.

Ściśle tajne dane na wyciągnięcie ręki

Książka zawiera szeroki zakres tematów, takich jak zagadnienia związane z prawem ochrony danych osobowych, kwestie dotyczące bezpieczeństwa informacji oraz sposoby przetwarzania danych w służbach mundurowych. Czytelnik będzie miał okazję zapoznać się z różnymi przypadkami naruszenia prywatności, a także sposobami ich uniknięcia lub skutecznego radzenia sobie z taką sytuacją. Z pewnością warto nadmienić, że Janusz Becker to autor, który zna się na rzeczy. Poza wieloma ukończonymi kierunkami przez lata był także funkcjonariuszem służb mundurowych w tym również CBA!. Do tego wykładał na Akademii Obrony Narodowej oraz w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa i Ochrony. Z kolei jako oficer Policji poznał świat zarówno biurokracji i jasno określonych zasad, jak i przestępców z szarej strefy. Swoją wiedzą postanowił podzielić się w książce Ochrona danych osobowych w służbach mundurowych.

Czy ta książka jest dla mnie?

Ten podręcznik to kopalnia praktycznej wiedzy dla studentów, wykładowców oraz pracowników administracji w służbach mundurowych. Przypisy i sprawdzone informacje, zawarte w publikacji, sprawiają, że jest to niezwykle cenna pozycja literacka, która może służyć jako źródło wiedzy i pomoc w codziennej pracy. Wiarygodności pozycji Ochrona danych osobowych w służbach mundurowych dodaje fakt, że autorem książki jest Janusz Becker, który zna ten świat właściwie od podszewki.

Zapisz się do naszego newslettera

Nowości

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa