„Dopowiedzenia” – podróż przez słowa i znaczenia

 07.11.2023 |  

W ostatnich tygodniach rozpieszczamy wszystkich miłośników poezji i przybywamy z kolejną dawką tego gatunku. Oto Dopowiedzenia! Pod postacią tego krótkiego tytułu skrywa się prawdziwa kopalnia złotych myśli, z której niełatwo będzie Wam znaleźć wyjście.

Emocjonalna poetycka podróż

Dopowiedzenia ukazują kalejdoskop sytuacji, których osią jest to, co nas łączy, dzieli i definiuje – relacje międzyludzkie. Autor, Bogusław Pieszycki, dowolnie manewrując metaforyką, motywami mitologicznymi, wspólnie z czytelnikami przeżywa na nowo sytuacje, które napotkał w życiu nawet pół wieku temu!

W Dopowiedzeniach poezja staje się żywa, interaktywna, prowokująca czytelników do angażowania się w grę słów i znaczeń. Autor nie pozostawia odbiorcy biernym, lecz zachęca do poszukiwania sensu, wnikania w ukryte znaczenia i interpretacje, co sprawia, że książka ta staje się atrakcyjna zarówno dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z poezją, jak i dla doświadczonych entuzjastów literatury.

Dopowiedzenia to poetycka podróż, w której nie zabraknie silnych emocji. Między wierszami czekają na Was pytania – czym jest szczęście, jak znaleźć miłość, ubiec przeznaczenie, a czy odnajdziecie w nich także odpowiedzi? Sprawdźcie sami! Dopowiedzenia już w naszej księgarni internetowej!

Możecie również przesłuchać wybranego wiersza z tomiku na kanale Poezja Ma Głos: „Pytania”.

Dopowiedze-nia

Poetycka podróż przez różnorodne, napotkane na przestrzeni lat sytuacje, których osią są relacje międzyludzkie.

Zapisz się do naszego newslettera

Nowości

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa