„Dopowiedzenia” – podróż przez słowa i znaczenia

 07.11.2023 |  

W ostatnich tygodniach rozpieszczamy wszystkich miłośników poezji i przybywamy z kolejną dawką tego gatunku. Oto Dopowiedzenia! Pod postacią tego krótkiego tytułu skrywa się prawdziwa kopalnia złotych myśli, z której niełatwo będzie Wam znaleźć wyjście.

Emocjonalna poetycka podróż

Dopowiedzenia ukazują kalejdoskop sytuacji, których osią jest to, co nas łączy, dzieli i definiuje – relacje międzyludzkie. Autor, Bogusław Pieszycki, dowolnie manewrując metaforyką, motywami mitologicznymi, wspólnie z czytelnikami przeżywa na nowo sytuacje, które napotkał w życiu nawet pół wieku temu!

W Dopowiedzeniach poezja staje się żywa, interaktywna, prowokująca czytelników do angażowania się w grę słów i znaczeń. Autor nie pozostawia odbiorcy biernym, lecz zachęca do poszukiwania sensu, wnikania w ukryte znaczenia i interpretacje, co sprawia, że książka ta staje się atrakcyjna zarówno dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z poezją, jak i dla doświadczonych entuzjastów literatury.

Dopowiedzenia to poetycka podróż, w której nie zabraknie silnych emocji. Między wierszami czekają na Was pytania – czym jest szczęście, jak znaleźć miłość, ubiec przeznaczenie, a czy odnajdziecie w nich także odpowiedzi? Sprawdźcie sami! Dopowiedzenia już w naszej księgarni internetowej!

Możecie również przesłuchać wybranego wiersza z tomiku na kanale Poezja Ma Głos: „Pytania”.

Dopowiedze-nia

Poetycka podróż przez różnorodne, napotkane na przestrzeni lat sytuacje, których osią są relacje międzyludzkie.

Zapisz się do naszego newslettera

Nowości

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa