Listy z wszystkich tomów „Kochana Maryś!”

 06.11.2023 |  

Zapraszamy Cię do pobrania wyjątkowej próbki ebooków Kochana Maryś! Ta seria skupia się na pięcioletniej wyprawie po Afryce w latach 1931-1936, którą dokumentowano w serii listów pisanych przez podróżnika Kazimierza Nowaka. To prawdziwy skarb literacki, który odkrywa pełną miłości i poświęceń historię opowiedzianą z perspektywy listów pisanych do ukochanej żony.

Kazimierz Nowak, ceniony za swoje osiągnięcia jako pionier polskiego reportażu, przez całe pięć lat podróży, zachowywał stały kontakt korespondencyjny z Marią, swoją żoną.W tych listach odnajdziesz nie tylko potwierdzenie heroizmu wymaganego podczas tej niezwykłej wyprawy, ale także przekroczenie granic samej podróży, sięgając poza kontynent afrykański.

Pobierz teraz zwiastun, by uzyskać wyjątkowy wgląd w to fascynujące dzieło literackie, które zapewnia emocje, przygody i miłość w egzotycznym otoczeniu. Zrozum, dlaczego Kazimierz Nowak jest uważany za jednego z najważniejszych reportażystów w polskiej literaturze. W serii Kochana Maryś! czeka na Ciebie niezwykła podróż w czasie i przestrzeni, a wszystko to możesz zdobyć dzięki naszemu zwiastunowi – pobierz go już teraz za darmo!

Zanim ukaże się ostatni tom serii Kazimierza Nowaka „Kochana Maryś!” możesz przeczytać już teraz wybrane z niego listy oraz przypomnieć sobie niektóre z dotychczasowych trzech tomów.

Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa