„Spotkajmy się z Matką Ziemią” – poezja, która dotyka serc dzieci i dorosłych

 03.11.2023 |  

Wydawnictwo Sorus pod swoje wydawnicze skrzydła wzięło już wielu debiutujących (i nie tylko!) poetów. W tomikach poezji można zaczytywać się bez przerwy i z pewnością nigdy ich nie zabranie. Większość z nich adresowana jest jednak do czytelników dorosłych, zatem Agnieszka Zamojska postanowiła wyjść temu naprzeciw i napisała tomik przeznaczony także dla dzieci, którego wnętrze dodatkowo upiększają grafiki stworzone przez autorkę. Poznajcie Spotkajmy się z Matką Ziemią!

Kolejna odsłona niedawnej debiutantki

Agnieszka Zamojska, znana z debiutanckiej powieści Wyspa Kociej Mgły, powraca na literacką scenę z kolejną książką, która z pewnością zdobędzie serca zarówno dzieci, jak i dorosłych. Poezja autorki wypełniona jest rytmem, nadającym wersom lekkości i melodii. Każdy wiersz to mała opowieść, w której autorka maluje słowami obraz natury. Czytelnik zanurza się w magii przyrody, a słowa prowadzą go na Morze Wyobraźni, gdzie nawiązuje bliską relację z otaczającym światem. Przyjaźń z Naturą, jak przekazuje autorka, to wzajemna troska i wymiana. To my, ludzie, mamy obowiązek dbać o Matkę Ziemię, chronić Jej skarby i szanować Jej różnorodność.

Autorka, poza swoją pasją do pisania, związała życie z edukacją i terapią, a jej wieloletnie doświadczenie jako pedagoga, terapeuty i logopedy z pewnością przyczyniło się do stworzenia tego niezwykłego tomiku.

Z racji, że małymi krokami zbliżają się do nas Święta, Spotkajmy się z Matką Ziemią sprawdzi się świetnie jako prezent pod choinkę. Miłej lektury!

Spotkajmy się z Matką Ziemią

Zbiór wierszy dla dzieci obrazujących, jak piękna jest otaczająca nas wszystkich Natura.

Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa