„Spotkajmy się z Matką Ziemią” – poezja, która dotyka serc dzieci i dorosłych

 03.11.2023 |  

Wydawnictwo Sorus pod swoje wydawnicze skrzydła wzięło już wielu debiutujących (i nie tylko!) poetów. W tomikach poezji można zaczytywać się bez przerwy i z pewnością nigdy ich nie zabranie. Większość z nich adresowana jest jednak do czytelników dorosłych, zatem Agnieszka Zamojska postanowiła wyjść temu naprzeciw i napisała tomik przeznaczony także dla dzieci, którego wnętrze dodatkowo upiększają grafiki stworzone przez autorkę. Poznajcie Spotkajmy się z Matką Ziemią!

Kolejna odsłona niedawnej debiutantki

Agnieszka Zamojska, znana z debiutanckiej powieści Wyspa Kociej Mgły, powraca na literacką scenę z kolejną książką, która z pewnością zdobędzie serca zarówno dzieci, jak i dorosłych. Poezja autorki wypełniona jest rytmem, nadającym wersom lekkości i melodii. Każdy wiersz to mała opowieść, w której autorka maluje słowami obraz natury. Czytelnik zanurza się w magii przyrody, a słowa prowadzą go na Morze Wyobraźni, gdzie nawiązuje bliską relację z otaczającym światem. Przyjaźń z Naturą, jak przekazuje autorka, to wzajemna troska i wymiana. To my, ludzie, mamy obowiązek dbać o Matkę Ziemię, chronić Jej skarby i szanować Jej różnorodność.

Autorka, poza swoją pasją do pisania, związała życie z edukacją i terapią, a jej wieloletnie doświadczenie jako pedagoga, terapeuty i logopedy z pewnością przyczyniło się do stworzenia tego niezwykłego tomiku.

Z racji, że małymi krokami zbliżają się do nas Święta, Spotkajmy się z Matką Ziemią sprawdzi się świetnie jako prezent pod choinkę. Miłej lektury!

Spotkajmy się z Matką Ziemią

Zbiór wierszy dla dzieci obrazujących, jak piękna jest otaczająca nas wszystkich Natura.

Zapisz się do naszego newslettera

Nowości

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa