“Przygody Jagody” – książka dla dzieci o zdrowym żywieniu i fascynujących przygodach

 18.05.2023 |  

Przygody Jagody to niezwykła książka dla dzieci, która poprzez zabawę zachęca do zdrowego odżywiania. Autor, Justyna Szlęzak, dietetyk kliniczny z ponad 10-letnim doświadczeniem, stworzyła postać Jagódki, rezolutnej dziewczynki, która przeżywa wiele przygód, wyciąga ciekawe wnioski o otaczającym ją świecie i zaraża młodych czytelników entuzjazmem do jedzenia warzyw i owoców.

Książka to zbiór opowieści, pod każdą z nich znajdziemy nie tylko informacje o zdrowym żywieniu, ale też proste przepisy i pomysły na to, jak zachęcić dzieci do właściwych wyborów żywieniowych. Dzięki temu rodzice będą mogli w prosty sposób przekazać swoim pociechom dobre nawyki żywieniowe, a także zwiększyć swoją relację z dzieckiem.

Jagódka to postać, z którą dzieci z łatwością się zidentyfikują. Dzięki jej przygodom, mali czytelnicy będą mieli okazję poznać supermoce warzyw i owoców, a także dowiedzieć się, dlaczego należy pić wodę i co się stanie, jeśli zaczniemy później jeść śniadanie.

Książka ta zainteresuje wszystkie osoby, które chcą przekazywać swoim dzieciom wartości związane z dbałością o swoje zdrowie. Przygody Jagody to także doskonała okazja, aby wraz z dzieckiem spędzić czas na wspólnym czytaniu i rozmowie o ważnych dla nas wszystkich kwestiach.

Książka ma 64 strony i jest wydana w formie twardo oprawionej książki drukowanej oraz w formacie ebooka w formatach EPUB, MOBI i PDF. Przygody Jagody to pozycja, którą z pewnością zainteresuje każde dziecko w wieku od 5 do 10 lat oraz ich rodziców.

Wydawnictwo Sorus poleca tę książkę wszystkim, którzy szukają ciekawych, wartościowych i przyjemnych w czytaniu książek dla dzieci. Przygody Jagody to doskonała inwestycja w rozwój zdrowych nawyków żywieniowych i zwiększenie więzi między rodzicami a dziećmi. Polecamy!

Przygody Jagody

Zabawna i pouczająca książka dla dzieci, która opowiada o wspaniałych przygodach Jagody oraz uczącej wartości zdrowego żywienia.

Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa