Poetycki marzec

 01.03.2017 |  , , ,

Za trzy tygodnie, czyli 21 marca, obchodzimy Światowy Dzień Poezji. Pierwszy miesiąc wiosny sprzyjać będzie premierom tomików poetyckich naszych autorów. Ale to nie koniec niespodzianek, które dla Was przygotowaliśmy!

premiery-promocjekonkurs

okladka_na_www_pustko_pelniaOd dziś (1 marca) zamawiać można książkę autorstwa Małgorzaty Smelcerz pt. Pustko pełnia.  Jeżeli jesteście miłośnikami zmysłowych, kobiecych tekstów ubranych w formę liryczną a także dojrzałych refleksji, szczególnie polecamy to właśnie wydanie.

 

Okiennice

Bogate przemyślenia dotyczące najrozmaitszych sfer życia są zaś treścią Okiennic Bogusława Kaczmarczyka. Tomik ten, wydany w pięknej, twardej oprawie, swoją premierę ma już niebawem, 3 marca! Wspólnie z autorem mamy nadzieję, że poezja ta przyczyni się do wielu owocnych czytelniczych rozważań.

Rzeczy StRzeczy Stefanaefana zostaną opublikowane nakładem Wydawnictwa Dygresje 15 marca. Ich autorem jest obecny od dłuższego czasu
w świecie poetyckim Arkadiusz Błaszczuk, którego wcześniejsze zbiory liryczne (Jelenie na rykowisku, Er du amerikaner?) ukazywały się na przełomie lat 2003-2009. Jeśli jesteście ciekawi, co wspólnego może mieć sitko z awangardą lub bigos z mafią, koniecznie sięgnijcie po błyskotliwe, pełne ironii i zaskakujących sformułowań wiersze Arkadiusza Błaszczuka.

Jakby tego było mało, sprawdźcie Tylko tegTylko tego brakowałoo brakowało!
Już tydzień później po premierze Rzeczy Stefana, a więc 22 marca, odbędzie się premiera
drugiego tomiku poetyckiego Arkadiusza Błaszczuka wydanego nakładem naszego wydawnictwa. Niesamowite historie z pogranicza absurdu i groteski odsłaniają życiowe prawdy. Utwory okraszone są lekkim stylem i bogactwem językowym. Sprawdźcie koniecznie, co warszawski poeta ma Wam do powiedzenia również w swoim drugim tomiku.

Oba tomiki poetyckie Arkadiusza Błaszczuka zostały opatrzone wspaniałymi ilustracjami Tomasza Bohajedyna.


W sam Światowy Dzień Poezji, 21 marca, premierę będzie mieć książka autorstwa
Katarzyny Seremak pt. Rytmem wyszeptany. Próbka twórczości poetyckiej autorki dostępna jest tu. Zachęcamy do przeczytania fragmentu tej kompozycji poetyckiej, stanowiącej piękny bukiet doznań, refleksji nad trwaniem i metaforycznych wędrówek po ścieżkach ludzkich uczuć. rytmem-wyszeptany-okladka-na-www

Z okazji tak ważnego święta, jakim jest Światowy Dzień Poezji, organizujemy promocję na usługę wydania tomiku poetyckiego. Jeśli jesteś twórcą liryki i marzysz o wydaniu swojej książki, skontaktuj się z nami przez poniższy formularz. Przy podpisaniu umowy w marcu pokryjemy 25% kosztów związanych z procesem wydawniczym Twojego tomiku, a projekt okładki otrzymasz gratis!Dla miłośników poezji mamy również konkurs. Do wygrania 3 tomiki poetyckie premierowej Pustko pełni. Prześlij swój utwór wierszowany na adres mailowy promocja@dmsorus.pl zawierający słowa: książka, dygresje i pasja. W tytule e-maila wpisz: wiersz konkursowy. Trzy zwycięskie utwory nagrodzimy książką autorstwa Małgorzaty Smelcerz oraz opublikujemy na naszym Facebooku.

Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa