Weekend z Arunem Milcarzem, autorem „Czadu”!

 15.02.2017 |  

Wrocław i Poznań – to dwa miejsca, w jakich będziecie się mogli spotkać z naszym autorem, Arunem Milcarzem, już w ten weekend, 17-19 lutego!

sobota-18-lutego-godz-15-00salka-e-pawilon-7-na-antresoli-po-spotkaniu-arun-zagosci-w-strefie-kontynentow-stoisko-42-hala-7aniedziela-19-lutegofestiwal-podrozniczy-sladami-marzen-ar

Najpierw Arun zapraszaarun-05 Was do Wrocławia. Instytut im. Jerzego Grotowskiego organizuje dwudniową międzynarodową konferencję, podczas której nasz autor opowie o mistycznej Syberii. Godzina 20.00, piątek, wstęp wolny!

Stamtąd zaś Arun szybko przemieści się do Poznania, gdzie na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbywa się Salon Tour. W ramach tego wydarzenia będzie miał swoje wystąpienie w Strefie Kontynentów już o godzinie 15.00! Dokładny adres: Salka E, Pawilon 7 na antresoli. Po spotkaniu obecny będzie w Strefie Kontynentów (Stoisko 42), hala 7A.

W niedzielę będzie można spotkać się z Arunem i uzyskać podpis przy stoisku naszego wydawnictwa na odbywającym się równolegle ze Strefą Kontynentów Festiwalu Podróżniczym Śladami Marzeń, również na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Zapraszamy!!!

Zapisz się do naszego newslettera

Nowości

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa