Weekend z Arunem Milcarzem, autorem „Czadu”!

 15.02.2017 |  

Wrocław i Poznań – to dwa miejsca, w jakich będziecie się mogli spotkać z naszym autorem, Arunem Milcarzem, już w ten weekend, 17-19 lutego!

sobota-18-lutego-godz-15-00salka-e-pawilon-7-na-antresoli-po-spotkaniu-arun-zagosci-w-strefie-kontynentow-stoisko-42-hala-7aniedziela-19-lutegofestiwal-podrozniczy-sladami-marzen-ar

Najpierw Arun zapraszaarun-05 Was do Wrocławia. Instytut im. Jerzego Grotowskiego organizuje dwudniową międzynarodową konferencję, podczas której nasz autor opowie o mistycznej Syberii. Godzina 20.00, piątek, wstęp wolny!

Stamtąd zaś Arun szybko przemieści się do Poznania, gdzie na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbywa się Salon Tour. W ramach tego wydarzenia będzie miał swoje wystąpienie w Strefie Kontynentów już o godzinie 15.00! Dokładny adres: Salka E, Pawilon 7 na antresoli. Po spotkaniu obecny będzie w Strefie Kontynentów (Stoisko 42), hala 7A.

W niedzielę będzie można spotkać się z Arunem i uzyskać podpis przy stoisku naszego wydawnictwa na odbywającym się równolegle ze Strefą Kontynentów Festiwalu Podróżniczym Śladami Marzeń, również na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Zapraszamy!!!

Zapisz się do naszego newslettera

Nowości

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa