Potrzebujesz motywacji do pisania?

 15.03.2021 |  

Zainspiruj się działalnością innych autorów. Nie tyko bądź na bieżąco z wydawanymi przez nich dziełami, ale również zainteresuj się ich procesem twórczym. Czytaj przeprowadzane z nimi wywiady, obserwuj ich aktywność w mediach społecznościowych. Sięgnij po biografie, dzienniki i listy. Z tych źródeł dowiesz się więcej o ich systemie pracy i o trudnościach, z którymi się zmagali. Fakt, że nawet Twoi ukochani pisarze mają czasem trudne momenty, z całą pewnością podniesie Cię na duchu.

Możesz znaleźć inspirację wśród wspólnot pisarzy i entuzjastów literatury. Poszukaj grupy osób, które pracują ze słowem i podziel się z nimi Twoimi wątpliwościami i problemami. Bardzo szybko okaże się, że nie jesteś jedyną osobą, która zmaga się z tego typu trudnościami. Taka grupa może stać się dla Ciebie źródłem motywacji, a wsparcie innych z pewnością pomoże Ci w doskonaleniu Twojego kunsztu.

Niezależnie od tego, czy podzielisz się swoimi doświadczeniami w komentarzach, dołączysz do grupy na Facebooku, zaobserwujesz znanego pisarza w mediach społecznościowych czy kupisz biografię jakiegoś autora, jesteśmy przekonani, że zmotywuje Cię to do dalszego tworzenia i wydawania książek!

Jeśli masz już gotową książkę, zgłoś się do nas: https://sorus.pl/formularz-zgloszeniowy/

Zapisz się do naszego newslettera

Nowości

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa