„Przebudzenie do zdrowia” – teraz też do słuchania!

 11.03.2024 |  

Książka Anny Mazurczyk pt. Przebudzenie do zdrowia już od 2 lat zdobywa uznanie nowych czytelników. Niedawno powróciła do naszej księgarni w formie e-booka, a teraz prezentujemy opcję dobrą dla każdego, komu zabiegany tryb życia nie pozwala na częste sięganie po książkę.

Audiobooki to prawdziwy skarb naszych czasów. Umożliwiają zapoznanie się z większą ilością literatury podczas wykonywania innych codziennych obowiązków, takich jak np. gotowanie czy sprzątanie. Audiobook lub słuchowisko to fantastyczny sposób na urozmaicenie nużącej czasem rutyny.

Coś specjalnego dla fanów audiobooków

Siedmiogodzinny audiobook czytany przez samą autorkę zawiera specjalny dodatek niewchodzący w skład ani e-booka ani książki drukowanej. Poza podstawową treścią książki Anna Mazurczyk obala mity o chlorelli krążące w Internecie, przypomina, czym jest nietolerancja glutenu oraz, dlaczego komórki starzeją się i dlaczego umieramy. A przy okazji starzenia ujawnia tajemnice właściwości spermidyny, niezwykłej substancji uważanej za eliksir młodości.

Opinie czytelników

Tak wypowiadają się odbiorcy na temat Przebudzenia do zdrowia:

“Pani Aniu z całego serca dziękuję za tę książkę 😍 odmieniła moje życie na lepsze, tak samo jak Zielonki bez, których nie potrafię żyć “

Paulina z Krakowa

“Przeczytałem książkę Anny Mazurczyk “Przebudzenie do zdrowia…” wywarła na mnie ogromne wrażenie, już od dłuższego czasu interesuję się zdrowym stylem życia, dlatego postanowiłem rozpocząć od zielonej żywności.”

Marcin M.


“Oglądam drugi film z pani udziałem. Miałbym sporo pytań do pani choć dowiedziałem się wiele. Stosuję zielonki od kilku miesięcy a pani zachęca mnie do kontynuacji. Jestem zauroczony pani pasją – wierzę, że szczerą. Życzę szczerze sukcesów, bo mówią, że w zdrowym ciele zdrowy duch.”

Stefan z Gdańska

Książkę Przebudzenie do zdrowia można zakupić na stronie Anny Mazurczyk we wszystkich dostępnych formatach!

Przebudze-nie do zdrowia

Poznaj tajniki działania wysokowibracyjnej żywności funkcjonalnej.

Zapisz się do naszego newslettera

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa