Świąteczna promocja! Twoja książka już na Boże Narodzenie! 30% rabatu!

 20.09.2017 |  ,

dygresjekupon

Być może jeszcze nie miałeś okazji zastanowić się nad tym, co sprezentujesz swoim bliskim na tegoroczne Boże Narodzenie.

Lecz choć może nie myślisz o tym na co dzień, pewnie wiesz, co dla Ciebie byłoby najlepszym prezentem pod choinkę.

Twoja własna książka.

Bez względu na to, czy będą to wspomnienia, fantastyka, powieść obyczajowa czy tomik poetycki, chcemy, by Twoje święta w tym roku były absolutnie wyjątkowe.

Spraw sobie prezent i zostań pisarzem jeszcze w 2017 roku!

Po co Twój tekst ma spędzać kolejne miesiące w szufladzie? Czy nie lepiej wyglądać będą na półkach w księgarni lub w rękach Twoich czytelników?

By pomóc Ci w realizacji marzeń i zmobilizować do działania, mamy dla Ciebie specjalną promocję na wydanie książki nakładem naszego wydawnictwa!

Od dziś do 29 września pokrywamy 30% kosztów związanych z wydaniem Twojej książki. Wszystko, co musisz zrobić, to przesłać do nas materiały (ukończony tekst w pliku Word bądź OpenOffice oraz ewentualne ilustracje czy zdjęcia). Możesz skorzystać z formularza, który mieści się na końcu tego wpisu lub bezpośrednio przesłać wiadomość z załącznikami na nasz e-mail: poczta@sorus.pl

W ciągu 3 dni prześlemy Ci wycenę wydania, uwzględniając 30% zniżki. Jeśli uda nam się podpisać umowę do 29 września, Twoja książka będzie w dystrybucji już na początku grudnia!


Zapisz się do naszego newslettera

Nowości

Przykładowe e-booki

Pobierz poradnik

10 błędów popełnianych przez autorów zgłaszających książkę do wydawnictwa